Топ-Статті
Олександр Тертиченко. Особистості галузі

Тертиченко

Яким був для вас минулий рік?

Поточний рік видався не простим як для мене особисто, так і для нафтогазової галузі, підприємств та організацій різних видів діяльності в Украіні та і у світі. Виникало безліч перепон і випробувань, що пов’язані із адаптацією до нових умов роботи під час карантину. Справжнім викликом стало не лише збереження досягнутих обсягів, а і їх нарощування та розвиток.

Що, на ваш погляд, потрібно зробити в першу чергу, щоб галузь змогла відновитися і успішно рухатися далі в нових умовах?

На мою думку, державі саме зараз потрібно забезпечити відповідні умови, щоб зробити вітчизняну галузь привабливою для інвестицій. Маю на увазі перегляд рентних ставок у бік зменшення, враховуючи наслідки від пандемії COVID-19, та додаткове запровадження спеціальних рентних умов для важковидобувних запасів, що може стати запорукою збільшення власного видобутку газу та нафти в подальшій перспективі.

Що ви вважаєте головним досягненням за підсумками року? (Особистим / своєї компанії)

Насправді, складно виділити якесь одне досягнення, бо кожне із них є дуже важливим. Ми провели ряд робіт із використанням новітніх технологій, які були першими не тільки в Украіні, а і взагалі в Європі. Запрпонували та успішно впроваджено декілька видів сервісів, що раніше не були представлені в країні. Вперше проведено роботу віддалено із контролем процесу, знаходячись в офісі, а не безпосеродньо на свердловині, як це робилося раніше. Результатами всіх цих досягнень є позитивні відгуки від наших Замовників.

Яку пораду ви б дали своїм колегам? Що допоможе бізнесу краще адаптуватися до змін?

В першу чергу, робити основну ставку на команду. Жодне найсучасніше обладнання чи технології нічого не варті без першокласних спеціалістів та іх злагодженої роботи. І це стосується не лише окремої групи, яка безпосередньо залучена до виконання робіт. Це про взаємодію усієї команди та порозуміння між відділами і напрямками.

Які цілі ставите на наступний рік?

Вчитися, розвиватися, визначати нові цілі та досягати їх)

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2021