Топ-Статті
Тарас Кузьмич: Особистості галузі

 

Яким був для вас минулий рік?

 

Минулий рік для усієї галузі став роком викликів та змусив нас звикати до нових реалій, які суттєво змінили життя кожного з нас. І ми не виключення. Водночас ми шукали і знаходили нові рішення, нові підходи у роботі, які б гарантували ефективність. Цей рік точно зробив нас більш сильними, більш загартованими та більш гнучкими.

 

Що, на ваш погляд, потрібно зробити в першу чергу, щоб галузь змогла відновитися та успішно рухатися далі в нових умовах?

 

У нових умовах надважливими стають принципи прозорого та відкритого співробітництва держави і бізнесу. Аби галузь відновилася, слід починати із фундаментальних кроків — довіра, чіткі правила роботи, прозорі механізми. Все це стане підґрунтям для надходження інвестицій та розвитку галузі.

 

Що ви вважаєте головним досягненням за підсумками року? (Особистим / своєї компанії)

 

Не розмежовую особисті досягнення та досягнення «Надра України», бо я – це Компанія, а Компанія – це я. Ми єдине ціле. Тому, найголовніше досягнення у тому, що нам вдалося змінити негативну фінансову динаміку дочірніх підприємств та забезпечити стабільну роботу НАК в цілому. За рік повністю погасили заборгованість по єдиному соціальному внеску дочірніх підприємств (15 млн грн), скоротили заборгованість перед Пенсійним фондом на 4 млн грн, сплатили 120 млн грн податків. Відновили роботу понад 10 раніше ліквідованих вуглеводневих свердловин. Ми змогли переламати негативний тренд і розпочати відродження Компанії в цілому.

 

Завдяки підтримці Уряду, зрушили з місця заморожений протягом декількох років проєкт Юзівської. В результаті, всі учасники процесу отримають певні бенефітс. А головне — збільшиться видобуток вуглеводнів в Україні.

 

Яку пораду ви б дали своїм колегам? Що допоможе бізнесу краще адаптуватися до змін?

 

Невпинно працювати, опановувати нові креативні підходи у роботі. Бути гнучкими і шукати можливості співпраці. Об‘єднуючись, ми зможемо відновити галузь.

 

Які цілі ставите на наступний рік?

 

По-перше, подолати збитковість діяльності дочірніх підприємств Компанії, характерну для останніх 10-ти років роботи. По-друге, погасити борги перед працівниками збанкрутілого ще 2009 року ДП «Полтавнафтогазгеологія». По – третє, оновити основні фонди НАК «Надра України» як запоруку підвищення її конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості.  І нарешті, зберегти колектив та позитивну стабільну роботу. Ми, також, плануємо працювати у напрямку пошуку нових інвестиційних проєктів з метою проведення геологорозвідки, вивчення нових перспективних ділянок, для розширення мережі родовищ, де ведеться видобування, для нарощення мінерально-сировинної бази країни та подальшого розвитку геологічної галузі. Компанія відкрита для цікавих інвестиційних пропозицій у цьому напрямку.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2021