Топ-Статті
Якісне цементування свердловин – запорука успішних робіт

техкор2

Компанія «ТехКор» на сьогоднішній день є представником сервісних послуг на ринку України з цементування свердловин. Партнерами компанії є переважно приватні компанії, які працюють на ринку України, зокрема це компанія Регал, ДТЕК, Бурісма та інші.

Лідер компанії «ТехКор» Володимир Забіяка зазначає:

техкор6

«Основною нашою задачею на сьогоднішній день є надання сервісних послуг, які ми забезпечуємо з використанням наших тампонажних матеріалів.
Основним нашим постачальником і партнером по виготовленню тампонажних матеріалів є компанія Костянтинівський завод обважнювачів, який на ринку представлений більше 80 років і має досить солідну історію.
Наші досягнення – це результат наших успішних робіт на свердловині.

Ми щоденно і щорічно намагаємось підтверджувати цей результат не тільки нашим персоналом але і вдосконалюємо наші лабораторні дослідження, займаємось дослідницькою роботою, випробовуємо тампонажні матеріали, розробляємо нові. Намагаємось також вирішувати технологічні задачі.
На сьогоднішній день є наша спільна розробка з Геосинтез інженірінг. Це розробка і впровадження на свердловинах в першу чергу в ДТЕК, розчинів на вуглеводневій основі ОНЕЦР-2.

техкор5

Безумовно, це ноу-хау, яке на сьогоднішній день не має підтверджень на інших майданчиках де займаються видобутком і розробкою нафтогазових родовищ.
Крім того, окремо ми займаємось також впровадженням робіт по цементуванню свердловин на водній основі як традиційними методами, так і шляхом використання буферних рідин з так званою технологією заміщення і витіснення вуглеводневої рідини а саме промивальної бурової рідини на водний цементний розчин.
У нас є відповідні результати, ми безпосередньо є постійними учасниками процесів на тендерних майданчиках, в першу чергу серед приватних компаній».

техкор3

Менеджер з якості компанії «ТехКор» Валерія Рибачук розповіла про роботу лабораторії. Зокрема вона зазначила, що компетентність лабораторії ТОВ «ТехКор» підтверджено Свідоцтвом про відповідність стану систем вимірювання. Процес цементування свердловин моделюється за допомогою програмного забезпечення CemPro.

Також вона додала, що компанія планує розширення процесів вимірювань в галузі досліджень технічної води.
Компанія ТехКор займається виробництвом тампонажних матеріалів та буферних систем власної торгової марки. На даний момент ми плануємо розширення номенклатурного ряду.

техкор1

Всі тампонажні матеріали розробляються під брендом ТехКор.
Випробування у лабораторії ТехКор здійснюється за допомогою стандартів, власних розроблених методик та методики API відповідно до ISO 10426.
«Наша компанія активно стежить за інноваціями у світі. Тому нашу лабораторію ми дооснащуємо відповідно до стандартів API, тому на даний момент в приміщенні лабораторії встановлено кілька одиниць нового обладнання відповідно до нових методик»,- додає Вікторія Рибачук.

За словам завідуючої лабораторії Альони Приходько, лабораторія має високоякісне обладнання для того, щоб проводити випробування у відповідності стандартам України та API. Компанія займається розробкою рецептур для своїх постійних замовників –«Енергофінанс», «Укрбурсервіс» та «СервісОйл».

 

https://www.youtube.com/watch?v=yxjpvdm5RUo&t=1s

м. Полтава
officetexcor@gmail.com
+38 095 4238958
facebook.com/texcorpoltava

 

техкор4

 

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022