Новини
Прозорість у газовидобутку: представники громадських організацій відвідали виробничі об’єкти ДТЕК Нафтогаз

Мачухську УПГ ДТЕК Нафтогаз відвідали представники громадських та міжнародних організацій. Візит на виробничі об’єкти компанії відбувся в рамках круглого столу «Газовидобуток та сталий розвиток громад: виклики та перспективи», який був організований в Полтаві ГО «Нова Енергія».

Серед учасників заходу – народні та обласні депутати України, представники ГО «Нова Енергія», асоціації «Енерготранспарентність», національного секретаріату Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI), Міжнародного фонду «Відродження», Полтавської філії Суспільної служби України, аналітичного центру DiXi, керівники місцевих органів самоврядування, представники газовидобувних компаній.

Експерти обговорили теми прозорого звітування нафтогазових підприємств, партнерства місцевих громад та газовидобувних компаній, проаналізували переваги, які місцеві громади отримують завдяки співпраці з газовидобувними підприємствами.

«Прозорість видобувної галузі корисна і підприємствам, і громадам. Компанії звітують, скільки і які податки сплачують. Жителі розуміють, хто видобуває на їхній території, як ці підприємства наповнюють місцевий бюджет, як місцева рада використовує рентні кошти. Це створює платформу для діалогу та співпраці підприємств і громади», — розповіла радниця Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні (EITI) Світлана Мізіна.

Після цього учасники ознайомилися з процесом видобутку вуглеводнів на Мачухській УПГ ДТЕК Нафтогаз – компанії, яка системно співпрацює з місцевими громадами вже понад п’ять років та допомагає реалізовувати інфраструктурні проекти, які суттєво покращують рівень життя людей.

«Бути надійним партнером для громад — важливий аспект діяльності ДТЕК Нафтогаз. Як великий відповідальний бізнес ми забезпечуємо сталий розвиток регіонів, дбаємо про майбутнє та розвиваємо Україну», — зазначив начальник відділу комунікацій Олександр Шевельов.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022