Новини
Нафтогаз Трейдінг вперше реалізував газ на УЕБ

Дочірня компанія НАК "Нафтогаз України" ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" 5 липня на електронних біржових торгах Української енергетичної біржі реалізували 700 тис. м. куб. природного газу ресурсу липня та 700 тис. м. куб. природного газу ресурсу серпня. Середньозважена ціна склала 5 122,16 грн. за тис. куб. м. та 5 041,13 грн. за тис. куб. м. на ресурси липня та серпня відповідно. 

На торгах спостерігався надзвичайно високий рівень конкуренції, що пояснювався привабливою стартовою ціною - 4 939,16 грн. з ПДВ за тис. куб. м. за ресурс липня та 5 033,13 грн. з ПДВ за тис. куб. м. за ресурс серпня. Так, за результатами торгів ціни досягли ринкового рівня цін, зокрема, середньозважена ціна на ресурс липня збільшилась на 3,7 % від стартової, а на ресурс серпня збільшення середньозваженої ціни від стартової склало всього 8 грн. за тис. куб. м.

Багато покупців, що бажали прийняти участь в торгах, не були допущені, оскільки попередньо не встигли пройти процедуру compliance. Нагадуємо всім учасникам ринку природного газу, які в подальшому бажають приймати участь в торгах ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг", що процедура compliance є обов’язковою умовою доступу до торгів компанії. 

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022