Бізнес довідка
Геологічна Сервісна Компанія

Геологічна Сервісна Компанія була заснована в 2019 році для надання широкого спектра послуг у сфері надрокористування. Наша компанія здійснює геологорозвідку, геолого-економічну оцінку, оцінку мінеральних ресурсів відповідно до міжнародних стандартів і вимог Державної комісії України по запасах корисних копалин.

ЗАСНОВНИКИ

Фалькович Олексій Львович
засновник 1 200 000 грн. (40%)

Настенко Олександр Миколайович
засновник 900 000 грн. (30%)

Якименко Віталій Дмитрович
засновник 900 000 грн. (30%)

Фалькович Олексій Львович
бенефіціар

Якименко Віталій Дмитрович
бенефіціар

Настенко Олександр Миколайович
бенефіціар

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗА 2020 РІК

Дохід 2 064 000 грн.
Чистий прибуток 45 800 грн.
Активи 1 678 400 грн.
Зобов'язання 0 грн.

ДІЯЛЬНІСТЬ

- ЗБІР І АНАЛІЗ ІСНУЮЧОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Для оцінки перспективності проекту необхідно зібрати і проаналізувати всі існуючі дані, що можуть включати: контроль збережених свердловин на місцевості, переобпробування керна, збір геологічних і аналітичних даних і створення відповідних баз даних.

- ГЕОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД БУРІННЯ
Геологічний супровід буріння включає контроль лінійного виходу керна, попередню документацію, визначення орієнтації керна. Геолог присутній безпосередньо на свердловині і контролює її розташування, процес буріння і геофізичний каротаж.

- ГЕОЛОГІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ І ОПРОБУВАННЯ
Геологічна документація і відбір проб полягає в геологічному описі гірських порід, відбору та упаковці проб, оперетивне занесення інформації у відповідну базу даних.

- СКЛАДАННЯ ПРОГРАМ БУРІННЯ І ПЛАНІВ ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНИХ РОБІТ
Для розвитку проекту необхідно створення програм буріння, геологорозвідувальних графіків і планів. Рекомендації для всіх видів геологорозвідувальних робіт забезпечують відповідність передовими методиками і сучасними світовими стандартами.

- QA / QC АНАЛІЗ
Незалежна оцінка задіяних процедур аналізу та контролю якості (QA / QC) для забезпечення відповідності міжнародним кодексам звітності. Практичні рекомендації за процедурами QA / QC - від відбору проб до аналітичних досліджень і обробки даних.

- ТРИВИМІРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ І ГЕОСТАТИСТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Геологічна модель родовища створюється з використанням стандартних процедур композитування і створення каркасів. Геостатистичний аналіз дозволяє підібрати параметри інтерполяції вмістів з використанням варіографіі (побудови варіограмм).

- ОЦІНКА РЕСУРСІВ І ЗВІТНІСТЬ
Оцінка ресурсів (підрахунок запасів) включає вибір оптимальних параметрів блокової моделі і параметрів інтерполяції вмістів, завірення моделі і категоризацію ресурсів. Підготовка звіту виконується у відповідності з междунроднимі кодексами звітності (JORC чи NI 43-101).

ПОКАЗНИКИ

Геодезична зйомка
Топогеодезична зйомка різних масштабів (точність - до 10 см по горизонталі, до 5 см по вертикалі); Інструментальна прив'язка різних об'єктів на місцевості (свердловин, гірничих виробок, будівель і споруд і т.п.), маркшейдерська зйомка відкритих і підземних гірничих виробок

Інтерпретація
Створення баз геологорозвідувальних даних для зберігання та автоматизованої обробки інформації

Геофізика
Якісна і кількісна інтерпретація результатів польових досліджень

МЕНЕДЖМЕНТ

Фалькович Олексій Львович
ДИРЕКТОР
КАНДИДАТ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК


Олексій Львович – директор ТОВ «Геологічна сервісна компанія ГСК», він має більше 40 років досвіду робіт геологом і головним геологом в невеликих і великих компаніях, що займаються розвідкою корисних копалин. Також він є експертом Державної комісії України по запасах корисних копалин.
У компанії Олексій Львович супроводжує геологічні дослідження рудних родовищ, оцінку мінеральних запасів і ресурсів, здійснює професійний нагляд за видобутком корисних копалин, розробку проектів і реалізацію програм робіт для клієнтів в США, Перу, Панамі, Чилі, Туреччині, Африці, Росії та Україні.

Баряцька Наталія Василівна
ГОЛОВНИЙ ГЕОЛОГ
ДОКТОР ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК


Має 20-річний досвід робіт в геології. Наталія Василівна має досвід в області прогнозування і пошуку урану в Україні; геологорозвідки, геолого-економічної оцінки золото-поліметалічних, літієвих, рідкіснометалевих, розсипних і корінних титанових родовищ в Україні, Мексиці, США, Гвінеї та ін. Вона також спеціалізується на апробації та затвердженні ресурсів і запасів рудних родовищ в Державній комісії України по запасах корисних копалин.
У компанії Наталія Василівна здійснює геологічну інтерпретацію, геостатистичний аналіз, розробку нових програм буріння. Вона очолює відділ 3D-моделювання рудних родовищ з використанням програмного забезпечення Micromine. Проводить оцінку мінеральних ресурсів і запасів, займається написанням звітів у відповідності зі стандартами JORC.

Сафронова Ніна Геннадіївна
ПРОВІДНИЙ ГЕОЛОГ
МАГІСТР ГЕОФІЗИК


Ніна Геннадіївна має понад 14 років досвіду роботи в геології. Спеціалізується на оцінці різних геологічних проектів за допомогою програмного забезпечення Micromine відповідно до стандартів JORC і національними стандартами України. Ніна має досвід робіт в геології на різних типах рудних родовищ в Україні, включаючи розсипні і корінні родовища золота, урану, літію, титану.
У компанії Ніна Геннадіївна бере участь в управлінні і підтримці на різних етапах геологічних проектів: створення баз даних, геологічна інтерпретація, геостатистичний аналіз, оцінка і завірочне буріння, розробка нових програм буріння, 3D-моделювання рудних родовищ, оцінка ресурсів і запасів з використанням програмного забезпечення Micromine.

Вишневська Євгенія Олександрівна
ПРОВІДНИЙ ГЕОЛОГ
КАНДИДАТ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК


Має понад 19 років досвіду роботи в геології. Євгенія Олександрівна має досвід в області прогнозування та пошуку уранових родовищ та петрологічних досліджень мідно-нікелевих та титан-ванадієвих об’єктів в Україні.
В компанії Євгенія Олександрівна бере участь у різних етапах підготовки геологічних проектів: створення баз даних, геологічна інтерпретація, 3D-моделювання рудних родовищ, оцінка ресурсів і запасів з використанням програмного забезпечення Micromine.

Прокопенко Олександр Сергійович
ГЕОЛОГ
БАКАЛАВР ГЕОЛОГІЇ


Наймолодший працівник компанії. Має рік досвіду роботи в компанії і паралельно продовжує навчання у магістратурі Національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка. Є членом різних європейських студентських асоціацій.
У компанії Олександр Сергійович бере участь в різних етапах підготовки геологічних об’єктів: подача звітів, створення баз даних, розробка програм буріння, 3D моделювання рудних родовищ і оцінка ресурсів з використанням програмного забезпечення Micromine.


Сергєєва Світлана Валентинівна
СПЕЦІАЛІСТ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ, МЕТРОЛОГ
ІНЖЕНЕР ХІМІК-ТЕХНОЛОГ


Світлана Валентинівна має більше 30 років досвіду роботи в сфері геології. Має 25-річний досвід робіт в аналітичній лабораторії де вона була задіяна в роботах, пов'язаних з дослідженнями хімічного складу гірських порід, руд, промислових матеріалів, ґрунтових і поверхневих вод. Крім того, Світлана Валентинівна більше 10 років працює в сфері захисту інформації.
У компанії Світлана Валентинівна здійснює систематизацію та інвентаризацію геологічної інформації, задіяна в створенні баз даних в програмному забезпеченні Micromine і також, здійснює метрологічне забезпечення геологічних робіт.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: вул. Боричів Тік, 22А, Київ, 04070
Телефон: +38(097) 372-4980
Email: info@geoservicecom.com

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com