Бізнес довідка
Експерт Петролеум Україна

Expert Petroleum – це компанія- оператор у секторі видобування нафти та газу.
Ми інвестуємо у зрілі активи, використовуючи сучасні технології для збільшення виробництва і запасів, оптимізації діяльності родовищ та зменшення їх негативного впливу на екологію. Ми- ефективний, прозорий та надійний партнер для власників нафтогазових ресурсів, дотримуємось найвищих стандартів щодо професійності наших співробітників, щодо наших акціонерів та громад, які проживають у зоні нашої діяльності.
Наразі наша основна діяльність зосереджена в Румунії та Україні. Ми працюємо в Румунії для “OMV” та, починаючи з 2020 року, в Україні для АТ “Укргазвидобування”, НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”. Виконання робіт в обох країнах здійснюється в рамках Договорів зі збільшення видобутку (ДЗВ), укладених строком на 15 років.
15-річне партнерство з можливістю подовження на 10 років;
Компанія XP взяла на себе понад 30 млн дол. США зобов’язань щодо повторної розробки 13 виснажених нафтогазових родовищ у Західній Україні, ліцензіями на які володіє АТ “Укргазвидобування”;
Компанія XP склала, взявши до уваги історичні дані та знання, новий план повторної розробки родовищ на основі оновлених моделей колекторів та цільових новітніх технологій, аби дати гідну відповідь на поточні виклики за допомогою місцевого персоналу та з урахуванням специфічних потреб та проблем кожного родовища;
Ці цільові технології та інвестиції включають 3D геофізичні дослідження, буріння нових свердловин, ГРП, застосування новітніх методів водоізоляційних робіт та перфорації, застосування інноваційних методів хімічної обробки, а також оновлення та модернізацію об’єктів наземної інфраструктури для збільшення коефіцієнту гідродинамічної ефективності свердловин та зменшення споживання енергії;
Цілі угоди – зменшити вплив робіт на довкілля та досягти додаткового видобутку щонайменше 300 млн куб. м газу протягом 5 років.

ЗАСНОВНИКИ


ЕКСПЕРТ ПЕТРОЛЕУМ СПВ САРЛ
засновник 689 905 грн. (100%)
Мунір Реда Сухтян
бенефіціар

ДІЯЛЬНІСТЬ

- Збільшення видобутку
- Зменшення впливу на довкілля
- Розробка зрілих родовищ та захист довкілля
- Аналіз надр та моделювання колекторів.
- Інтенсифікація, контроль виносу піску та води.
- Системи механізованого видобутку
- Забезпечення потоку
- Оптимізація технологічних процесів
- Вторинне та третинне вилучення

ПОКАЗНИКИ

- 180 Співробітників
- 13 Родовищ в експлуатації
- +6 Запланованих свердловин
- збільшення видобутку у 300 млн м3
- +30 млн. дол. США інвестиційних зобов’язань на наступні 5 років
- Перший повномасштабний Договір зі збільшення видобутку (ДЗВ) в історії нафтогазової промисловості України.

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗА 2020 РІК

Дохід 51 366 000 грн.
Чистий прибуток -20 497 000 грн.
Активи 80 531 000 грн.
Зобов'язання 100 337 000 грн.

МЕНЕДЖМЕНТ

Мішель ЛУБУТЕН
Операційний директор


Співзасновник компанії "Expert Petroleum" із 2006 року, Мішель має 39-річний досвід роботи в нафтогазовій галузі та 24 роки працював в групі компаній "Шлюмберже". Він має великий досвід у видобуванні, розробці та управлінні відновленням зрілих активів. Він керував кількома великими комплексними проєктами зі збільшення видобутку для компанії "Шелл" в Норвегії та Венесуелі, а також для компаній "Romgaz" і "OMV Petrom" в Румунії. Мішель 19 років працював у Румунії та регіоні Центральної та Східної Європи. Він має ступінь магістра з видобування нафти та газу Університету Геріот-Уотт та Університету Вілланова за спеціальністю управління проєктами.

 

Вікторія СЕРГЕЄВА
Заступниця Регіонального менеджера в Україні


Вікторія — спеціалістка з зовнішніх зв’язків, розвитку бізнесу та міжнародної торгівлі, фахівчиня в галузі комунікацій, переговорів, договорів, комплексних фінансово-юридичних оцінок, міжнародного фінансування, міжнародної торгівлі, просування на ринку, управління цільовими проєктами та спеціальними командами. Вона здійснювала консультування для компанії "Black Sea Oil & Gas SRL", протягом 8 років працювала в "DEA Deutsche Erdoel AG" на посаді заступниці директора в Україні, а потім в компанії "Marathon Oil" на посаді менеджерки зі зв’язків з урядовими організаціями в Україні, в посольстві США в Україні як фахівчиня з комерційних питань в енергетичному секторі. Вікторія має диплом інженера комп’ютерних систем Національного Технічного університету "Київський Політехнічний Інститут", Україна, та диплом з менеджменту Відкритого Університету Мілтон-Кейнс, Великобританія.


Ріхард БІЛИЙ
Менеджер з операцій та видобутку, Україна

Ріхард — інженер-нафтовик із більш ніж 32-річним досвідом роботи на керівних посадах у галузі розвідки та видобутку нафти та газу в Україні та Росії. До того, як приєднатися до компанії "Expert Petroleum" у 2020 році Ріхард був незалежним консультантом у нафтогазовій галузі та 23 роки пропрацював в компанії ПНГК, яка є частиною "JKX Oil and Gas", керуючи всією діяльністю компанії із розробки родовищ, в тому числі геологічними дослідженнями, бурінням та видобуванням. Ріхард отримав ступінь інженера нафтогазової справи в Івано-Франківському Університеті нафти й газу та пройшов численні високоспеціалізовані технічні тренінги. Він також очолює Спілку інженерів-нафтовиків (SPE) в Україні.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Україна, 04071 м. Київ, вулиця Воздвиженська, будинок 14, офіс 4
Вул. Стрийська, 108, секція 6, поверх 9, Львів 79026, Україна
T: +380 67 925 7473
E: info@expertpetroleum.com

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com