Бізнес довідка
Карпатнафтогазсервіс

Карпатнафтогазсервіс – компанія займається проектуванням та будівельно-монтажними роботами

ЗАСНОВНИКИ

Власники
Верхоляк Юрій Юрійович
засновник 2 000 грн. (100%)

Верхоляк Юрій Юрійович
бенефіціар

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗА 2020 РІК

Дохід 6 730 100 грн.
Чистий прибуток 420 000 грн.
Активи 5 946 500 грн.
Зобов'язання 3 854 100 грн.

ДІЯЛЬНІСТЬ

- Пусконалагоджувальні Роботи
Пусконалагоджувальні роботи завершують будівництво нафтогазових об'єктів. На даному етапі проводяться пусконалагоджувальні роботи технологічного устаткування, компресорних насосів, машин і вентиляторів, теплосилового обладнання, устаткування підприємств магістральних трубопроводів, а також систем тепловодопостачання, каналізації, промислових печей, котельних установок і допоміжного обладнання.
- Антикорозійні Роботи
Для проведення антикорозійних робіт фахівці повинні бути атестовані, причому на кожному етапі проведення робіт повинен здійснюватися суворий контроль якості покриттів. На даному етапі будівництва об'єктів нафтогазової галузі задіюють таких фахівців, як піскоструйник, машиніст компресорних установок, машиніст ПЕС і цілий парк спецтехніки, укомплектованої технологічним обладнанням, яке забезпечує весь технологічний процес нанесення антикорозійної ізоляції, а також сучасне контрольне обладнання.
- Облаштування Інженерних Мереж
Облаштування інженерних мереж включає прокладку внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання, каналізації, електропостачання та теплових мереж, а також будівництво колодязів, лотків, установку санітарно-технічних приладів, монтаж систем опалення та вентиляції.
- Будівельно - Монтажні Роботи
Будівельно - монтажні роботи включають улаштування опалубки, зведення металоконструкцій, монтаж: технологічного обладнання, плит перекриттів, сходів, дверей, вікон, панелей, дорожніх плит, залізобетонних плит, анкерних тяг, а також покрівельні, оздоблювальні та інші необхідні роботи.
- Загально Будівельні Роботи
Загально будівельні роботи при будівництві об'єктів нафтогазової галузі включають, як правило, підготовчі, земляні і кам'яні роботи. Підготовчі роботи - це розчищення території та первинна її підготовка до забудови, демонтаж будівель і споруд, влаштування тимчасових під'їзних доріг та інженерних мереж. Земляні роботи включають вертикальне планування, розробку виїмок, ущільнення ґрунтів та спорудження ґрунтових подушок. Далі проводиться влаштування та монтаж бетонних і залізобетонних конструкцій, виконання ізоляційних, гідроізоляційних і теплоізоляційних робіт.
- Електромонтажні Роботи
Електромонтажні Роботи Також Є Невід'ємною Частиною Будівництва Нафтогазових Об'єктів І Включають Наступне: Пристрій Або Реконструкція Ліній Зв'язку Та Лінійно-Кабельних Споруд, Монтаж Або Реконструкція Підстанцій, Прокладання Повітряних І Кабельних Ліній, Монтаж Силового Обладнання Та Електроосвітлення, А Також Монтаж Систем Обліку Електроенергії.

МЕНЕДЖМЕНТ

Директор

Верхоляк Юрій Юрійович

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТОВ "КАРПАТНАФТОГАЗСЕРВІС"

тел. моб. +38 (098) 977-23-82

e-mail: kngs.info@gmail.com

vercholyak@ukr.net

Юридична адреса: 76493, м. Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. Крайна,1Б, кв.21

 

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com