Бізнес довідка
Полтехкомплект

Полтехкомплект - асортимент, що його пропонує наша компанія, нараховує понад 100 000 найменувань.
Ми пропонуємо оригінальні запасні частини зі складу та під замовлення на автотракторну та сільськогосподарську техніку світових виробників John Deere, Case IH, МТЗ, ХТЗ, КамАЗ, МАЗ, ГАЗ, ЗиЛ, КрАЗ, УРАЛ і інші. Крім того, у нас Ви маєте змогу придбати фільтри, ремені, ланцюги, підшипники виробництва компаній Fleetguard, Donaldson, Gates, Stomil, Helvic, Renold SD, Link Belt, SKF, Timken, Koyo, FBJ. Завжди у продажу запчастини на грунтообробну техніку .
Наше підприємство є ексклюзивним постачальником олив, мастил, змащувальних матеріалів та технічних рідин торгівельної марки TECHS™
Для Вашої техніки й обладнання пропонується також оливи й мастила інших світових та вітчизняних виробників SHELL, MOBIL, TOTAL, FUCHS, AUTOLUB, Yukoil, Wolver і інші.
Наша компанія є провідним виробником рукавів високого тиску стандартів EN 853, EN 856,857 груп 1SN, 2SN, 4SP та 4SH власної торгівельної марки Полтехкомплект™. Згідно індивідуального замовлення постачається буровий рукав стандарту АРІ тієї ж марки.
Також для бурових компаній постачаємо запасні частини, інструменти та приладдя до вібросит, шламових насосів, вертлюгів, іншого обладнання та увесь асортимент засувок.

ЗАСНОВНИКИ

Власники
Юхименко Богдан Юрійович
засновник 75 750 грн. (75%)

Савело Олексій Олексійович
засновник 25 250 грн. (25%)

Юхименко Богдан Юрійович
бенефіціар

Савело Олексій Олексійович
бенефіціар

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗА 2020 РІК

Дохід 32 915 900 грн.
Чистий прибуток 15 400 грн.
Активи 29 791 600 грн.
Зобов'язання 0 грн.

ДІЯЛЬНІСТЬ

- Запчастини
Ми пропонуємо оригінальні запасні частини зі складу та під замовлення на автотракторну та сільськогосподарську техніку світових виробників John Deere, Case IH, МТЗ, ХТЗ, КамАЗ, МАЗ, ГАЗ, ЗиЛ. КрАЗ, УРАЛ і інші. Крім того, у нас Ви маєте змогу придбати фільтри, ремені, ланцюги, підшипники виробництва компаній Fleetguard, Donaldson, Gates, Stomil, Helvic, Renold SD, Link Belt, SKF, Timken, Koyo, FBJ. Завжди у продажу запчастини на грунтообробну техніку.
- Оливи
Наше підприємство є ексклюзивним постачальником олив, мастил, змащувальних матеріалів та технічних рідин торгівельної марки TECHS™. Для Вашої техніки й обладнання пропонується також оливи й мастила інших світових та вітчизняних виробників SHELL, MOBIL, TOTAL, FUCHS, AUTOLUB, Yukoil, Wolver і інші.
- Рукави
Наша компанія є провідним виробником рукавів високого тиску стандартів EN 853, EN 856,857 груп 1SN, 2SN, 4SP та 4SH власної торгівельної марки Полтехкомплект. Згідно індивідуального замовлення постачається буровий рукав стандарту АРІ тієї ж марки. Провадимо ремонт рукавів високого тиску. Надаємо гарантію бездоганної роботи рукавів терміном 1 рік.
- Бурове обладнання
Для бурових компаній пропонуємо запасні частини, інструменти та приладдя до вібросит, шламових насосів, вертлюгів, іншого обладнання та увесь асортимент засувок.

МЕНЕДЖМЕНТ

Директор
Трощак Олександр Володимирович

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса
вул. Залізнична, 31, с. Супрунівка, Полтавська область, Україна, 38714

Телефони
+38 099 120 31 31
+38 096 120 31 31
Email
ptk@poltechcomplekt.com

У номері
 
Інформери
ХІ МІЖНАРОДНА
НАФТОГАЗОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
30–31 ТРАВНЯ 2024
М. ЛЬВІВ, БУДИНОК ВЧЕНИХ
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com