Бізнес довідка
BGV Group Management

BGV Group Management — це інвестиційна компанія, яка була заснована у 2015 році з метою створення інноваційних, передових, високоефективних і унікальних підприємств в Україні для того, щоб сприяти економічному розвитку та зростанню країни. BGV контролює кілька компаній, які володіють ліцензіями на розвідку і/або видобуток корисних копалин і металів, які внесені до списку СТРАТЕГІЧНИХ МАТЕРІАЛІВ ЦРУ.
Ми інвестуємо в видобуток і родовища, які містять рідкісні корисні копалини, життєво важливі для сучасних технологій, в ділянки, де поклади великі та містять промислові обсяги руд. У розробці родовищ використовуються стандартні технології видобутку та обробки, які дозволяють нам досягти конкурентоспроможної собівартості.

ЗАСНОВНИКИ

Власники
Буткевич Геннадій Владиславович
засновник 1 000 000 грн. (100%)
Буткевич Геннадій Владиславович
бенефіціар

ДІЯЛЬНІСТЬ

Нафтогазова лінія бізнесу BGV була створена в 2015 року та включає розвідку та видобуток нафти, газу та конденсату. Нафтові та газові компанії, що контролюються BGV, стикаються з ризиком розвідки, типовим для видобувного сектору. Водночас ризик, пов’язаний із продажем видобутих вуглеводнів в Україні, невеликий через високий попит на джерела енергії.
Тому частиною стратегії BGV у цьому секторі є інвестування в активи з підтвердженими запасами сирої нафти та природного газу. Останньою такою інвестицією є придбання 2020 року двох ліцензійних територій в Одеській області з підтвердженими запасами нафти, що вимірюються у мільйонах тонн.
Підрозділ був створений у 2015 році й зараз нараховує вісім ліцензій на розвідку та видобуток природного газу та сирої нафти в Харківській, Полтавській, Луганській та Одеській областях. Геологічно шість з них розташовані в найпродуктивнішому нафтовидобувному регіоні України – Дніпровсько-Донецькому басейні..

ПОКАЗНИКИ

ДОВЕДЕНІ ЗАПАСИ:
 - Природний газ 537.000.000 кубометрів
- Конденсат 111.000 тон
- Нафта 7 955 000 тон
Крім того, було підготовлено декілька перспективних ділянок для подальших розвідок на площі ліцензій з потенційними ресурсами 8 580 млн кубометрів природного газу, 1744 тис. тонн конденсату та 2686 кубічних метрів нафти.
Цикл нафтогазових проєктів набагато коротший, ніж видобуток залізної руди (коротший термін підготовки та окупності). BGV вже розпочав видобуток газу з одного з родовищ, відкритих у 2018 році, та готує видобуток з другого. Інші ліцензійні зони вимагають додаткових розвідок та будівництва газової та нафтової інфраструктури.
Доведені запаси нещодавно придбаних двох ліцензій на видобуток нафти в Одеській області складають 7885 тис. тонн нафти (близько 55 млн барелів). Буріння свердловин та розробку родовища планується розпочати в 2021 року

МЕНЕДЖМЕНТ

ГЕННАДІЙ БУТКЕВИЧ
Засновник BGV Group Management


Відомий український бізнесмен, який посів 16-е місце серед 100 найбагатших українців у 2020 році за версією Forbes Ukraine з 415 мільйонами доларів.
Пан Буткевич народився 1958 року в Дніпрі, Україна. Закінчив Дніпровський інженерно-будівельний інститут та Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, юридичний факультет. Співвласник Корпорації АТБ і член Наглядової Ради Корпорації АТБ, м. Дніпро.
Меценат, засновник аматорського тенісного турніру Dnepr Open, спонсорує збірну України з кінного спорту серед юнаків та дівчат. Нагороджений численними соціальними нагородами Президента України, Верховної Ради України, міністерств і відомств України, торгових організацій і фондів. Надав фінансову підтримку в розвитку місцевих християнських церков, відновив і передав будівлю старої синагоги єврейській громаді. Пан Буткевич одружений, у нього двоє дочок.

 

ОЛЕКСАНДР НАУМІК
Директор
Голова ради директорів


Олександр має більш ніж 10-річний юридичний стаж, а також винятковий управлінський досвід. Останні 15 років він займав різні керівні посади, із котрих 10 років він очолював сімейний офіс пана Буткевича, а у 2016 році очолив BGV Group.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Телефон
+38 044 277 14 30

Електронна пошта
info@bgv.com.ua
Адреса для кореспонденції
Україна, Київ 01011, вул. Панаса Мирного 6

BGV Group Management

 

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com