Бізнес довідка
Denimex Ukraine

Група компаній «DENIMEX» - це американський холдинг, який під брендом DENIMEX об'єднує компанії, розташовані в США та Україні, зокрема ТОВ "Денімекс Юкрейн", ТОВ "Денімекс Ворковер Солюшіонс", ТОВ "Денімекс Гео", ТОВ «Інтер Трейдінг Груп». Штаб-квартира «USA DENIMEX INC.» знаходиться у самому серці світової нафтогазової індустрії - в м.Г'юстон, штат Техас, США, що дозволяє нам першими втілювати та пропонувати нашим замовникам найсучасніші технології.
«DENIMEX» є ексклюзивним представником провідних виробників нафтогазового обладнання, розташованих у Північній Америці та Європі.
Ми спеціалізуємось на сервісних послугах для буріння і капітального ремонту нафтогазових свердловин, а також постачаємо обладнання виробництва США, Канади та Європи, що використовується при бурінні, видобутку і переробці нафти і газу, обладнання для автоматизованих систем управління та інформатизації технологічних процесів і виробництв.
Компанія була заснована в 2005 р. За час існування здійснила велику кількість поставок висококласного обладнання і технологій для провідних нафтогазовидобувних компаній, що працюють у різних точках земної кулі, включаючи Україну, Росію, Казахстан, Білорусь, Венесуелу, Мексику та інші країни.
Як офіційний дистриб'ютор, DENIMEX здійснює прямі поставки обладнання безпосередньо від виробників. Ми виконуємо підбір обладнання відповідно до специфікації і технічних вимог замовника. DENIMEX пропонує широкий вибір обладнання для НАФТОГАЗОВИДОБУВНИХ КОМПАНІЙ, а також впровадження нових технологій для оптимізації виробництва.
Компанії Групи DENIMEX надають повний спектр послуг, починаючи з інженерної розробки і підбору необхідного обладнання або технологій і закінчуючи введенням в експлуатацію та подальшою сервісною підтримкою протягом усього терміну експлуатації.
Група компаній DENIMEX має офіси в містах Г'юстон, Київ, Полтава та виробничу базу в cмт Диканька, Полтавської області.

ЗАСНОВНИКИ

Юесей Денімекс Інкорпорейтед
засновник 5 000 000 грн. (100%)
ГУРВІЧ ДЕНІС Сполучені Штати Америки Сполучені Штати Америки,
бенефіціар

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗА 2020 РІК

Дохід 102 245 400 грн.
Чистий прибуток 1 452 300 грн.
Активи 80 510 300 грн.
Зобов'язання 0 грн.

ДІЯЛЬНІСТЬ

- Капітальний ремонт свердловин під тиском (SNUBBING)
- Похило-скероване буріння
- Інженерний супровід ГВД, бурильних ясів та наддолотних амортизаторів
- Долотний сервіс
- Ловильний та фрезерувальний сервіс
- Відновлення замків бурильних труб (Hardbanding)
- Неруйнівний контроль та вхідний контроль обсадної колони і НКТ
- Інтегроване управління проектами при бурінні та КРС
- Геологічні і геофізичні послуги

ОБЛАДНАННЯ

Гвинтові вибійні двигуни
Особливість компанії DENIMEX - також у тому, що на її балансі завжди є обладнання, яке можна взяти в оренду для виконання робіт. Завдяки тому, що у компанії є більше 100 одиниць гвинтових вибійних двигунів різних типорозмірів від 286 мм до 89 мм виробництва ВІСО DRILLING TOOLS та TIANHE OIL GROUP, їх наявність дозволяє нам бурити нові свердловини, а також бокові стволи вже раніше пробурених свердловин. Парк гвинтових відбійних двигунів постійно оновлюється.
Різноманітність силових секцій дозволяє забезпечити широкий діапазон швидкостей обертання і крутних моментів.
Можливість комплектування ГВД регулятором кута або поставка з жорстким корпусом.
Опорний вузол витримує високі радіальні і осьові навантаження.
Надійні і незмінні експлуатаційні характеристики.
Можливість адаптації до різних умов буріння, як вертикальних, так і похило-спрямованої свердловини.

Бурові долота
Нестримні бічні сили, особливо в високошвидкісних направлених свердловинах, створюють надмірну вібрацію, яка в кращому випадку зменьшує оптимальну ефективність буріння, але, що ще гірше, може достроково знищити високоякісне бурове долото. CounterForce ™ Ulterra дає новий сенс для новаторської технології PDC з унікальною конфігурацією різака, що мінімізує крутний момент та вібрацію, забезпечуючи неперевершену бічну стійкість, більшу проходку на долото та економічно вигідні показники буріння.
Патент CounterForce є справжнім покращенням в дизайні PDC долот. На відміну від звичайних PDC-долот, технологія CounterForce використовує нову орієнтацію ріжучого пристрою, де різаки працюють разом, змушуючи породу ломатися, щоб захопити її в дренажний отвір, надаючи їй тягу та стабільність, необхідну у випадку руйнівного та ефективного ламання від бічних вібрацій. CounterForce використовує бічні сили, перенаправляючи їх із з'єднувального отвору в пласт, де вони працюють у ваших інтересах, що дозволяє розламувати породу та видаляти її з отвору набагато ефективніше. Ексклюзивне розташування кута різця дає надійне долото, який зрізує породу і залишається більш гострим, довшим, забезпечуючи більш високі рівні проникнення, заощаджуючи витрати.
Результати сотень свердловин, що складаються з отворів довжиною понад один мільйон футів, підтверджують цінність долот CounterForce PDC, що послідовно зменьшують проблеми крутного моменту і вібрації, поліпшують управління напрямком і показують низький знос. В багатьох застосуваннях CounterForce регулярно забезпечує виняткові швидкості буріння, до 50% швидше, ніж найкращий інструмент, економлячи операторам десятки тисяч доларів і стільки ж, скільки повний день буріння.
Після кожного успішного буріння, CounterForce - ще одна причина, по якій ви можете розраховувати на Ulterra - провідного новатора PDC в галузі.

Гідравлічні яси
Також на балансі компанії є 40 одиниць гідравлічних ударних механізмів виробництва компаній ВІСО DRILLING TOOLS та TIANHE OIL GROUP, які являються невід'ємним елементом КНБК при бурінні вертикальних і похило-скерованих свердловин.
Наддолотні амортизатори
Наддолотні амортизатори виробництва компаній ВІСО DRILLING TOOLS та TIANHE OIL GROUP гасять вібрації в бурильній колоні, запобігаючи їх впливу на найважливіші компоненти КНБК Амортизатори можуть бути встановлені під телеметричною системою при скерованому бурінні для запобігання їхнього пошкодження циклічними навантаженнями.
Одноходовий амортизаційний пристрій (демпфер) тип YJ - це вид бурового інструмента. Він може створювати амортизацію, тобто зменшувати силу удару за допомогою еластичної деформації та антикоагуляції, які утворюються завдяки гідравлічному маслу під дією зовнішніх сил. Його переваги, зокрема проста будова, надійні робочі характеристики та простота експлуатації, допомагають у процесі амортизації удару та вібраційного навантаження від бурильної колони під час буріння. Відповідно, використання амортизаційного пристрою допомагає продовжити термін експлуатації бурового долота та бурильної труби, збільшити механічну швидкість буріння.

Вибійна система телеметрії
Вибійна система телеметрії компанії «Compass», для вимірювань під час буріння - це повністю вилучаємий пристрій, який також може бути встановлений, без спуско підіймальних операцій, що знижує ризики втрати під час аварій. Обладнання має великий міжремонтний період і тривале використання комплекту батарей, за рахунок низької енерго-витратності. Запрограмовані на поверхні системи, надають надійні та точні дані, в залежності від наявних умов буріння, а зручне в користуванні програмне забезпечення здійснює високоякісне розпізнавання сигналу, усування перешкод та виведення результатів обробки на буровому майданчику.

МЕНЕДЖМЕНТ

Директор
Садович Володимир Анатолійович

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Офіс в м. Полтава:
36020, Україна, м. Полтава, вул. Котляревського, 3
+380(532)641-500
info@denimex.com.ua

Виробничо-ремонтна база:
38500, Україна, Полтавська обл., смт Диканька, вул. Лісова, 9
+380(532)641-500
info@denimex.com.ua

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com