Бізнес довідка
Enwell Energy (Регал Петролеум)

Enwell Energy – британська розвідувально-видобувна компанія, діяльність якої сфокусована виключно на Україні. Ми працюємо на чотирьох родовищах, здійснюючи розвідку та видобуток. Три з них знаходиться в Полтавській і одне – в Харківській областях. Сукупний добовий видобуток на них складає 4 000 бне на добу. Наші поточні запаси категорії 2P перевищують 50 млн бне.
Компанія веде виробничу діяльність через Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед»

ЗАСНОВНИКИ

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕГАЛ ПЕТРОЛЕУМ КОРПОРЕЙШН (ЮКРЕЙН) ЛІМІТЕД"
ЕНВЕЛЛ ЕНЕРДЖІ ПЛС ENWELL ENERGY PLC, ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ОФІС ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ SWHHP,СПОЛУЧЕНЕ КОРОЛІВСТВО, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, МІСТО ЛОНДОН. (100%)
Новинський Вадим Владиславович
бенефіціар


ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗА 2020 РІК

Дохід 3 500 000 грн.
Чистий прибуток 1 236 604 000 грн.
Активи 407 422 000 грн.
Зобов'язання 2 713 812 000 грн.


ДІЯЛЬНІСТЬ

- Видобуток природного газу та газового конденсату

ПОКАЗНИКИ

2016-2019 рр:
- Збільшення загального об’єму виробництва з 0,6 млн бне до 1,6 млн бне
- Збільшення чистого доходу з $26 млн до $56 млн
- Збільшення грошових коштів від діяльності з $10 млн до $25 млн
- Збільшення грошових резервів майже утричі з $20 млн до $62 млн

АКТИВИ

Мехедівсько-Голотовщинське та Свиридівське родовища
- Частка 100%
- Територія спецдозволів 269 км²
- Запаси (2P) 48 млн бне


Васищівське родовище
- Частка 100%
- Територія спецдозволів 33,2 км²
- Запаси (2P) 2,8 млн бне

Свистунківсько-Червонолуцьке родовище
- Частка 100%
- Територія спецдозволів 97 км²
- Запаси (C1+C2) 38 млн бне

МЕНЕДЖМЕНТ

Кріс Хопкінсон
Незалежний Голова Ради Директорів


Кріс Хопкінсон був призначений на посаду Невиконавчого Директора у вересні 2017 року і став Невиконавчим Головою Ради Директорів у жовтні 2017 року. У нього є значний міжнародний досвід роботи у нафтогазовій галузі. Він входив до складу вищого керівництва в Казахстані, Африці, Російській Федерації і на Ближньому Сході.
Кріс Хопкінсон розпочав свою кар’єру в компанії Shell International, потім обіймав низку технічних і керівних посад у таких компаніях як «ЮКОС», Lukoil Overseas, до цього попрацювавши Генеральним Директором Imperial Energy Group перед тим, як вона увійшла до складу ONGC у 2009 році. Він обіймав такі посади як Віце-Президент TNK-BP (Західна Сибір), перший заступник Директора BG Group (Північна Африка), Генеральний Директор International Petroleum Limited і АТ НК «КазМунайГаз».
Кріс здобув диплом бакалавра з відзнакою з прикладної фізики університету Сент-Ендрюса (Шотландія).
Кріс є Головою Аудиторського Комітету та Комітету з оплати праці.

Сергій Глазунов
Генеральний Директор


Сергій Глазунов був призначений на посаду Генерального Директора Enwell Energy в серпні 2017 року. До цього, з листопада 2014 року, обіймав посаду Фінансового Директора і з лютого 2012 року – Невиконавчого Директора. Він також працює на посаді Генерального Директора ТОВ «Смарт-Енерджі», яку займає з лютого 2016 року. В жовтні 2014 року Сергій Глазунов обіймав посаду Директора з інвестицій ПрАТ «Смарт-Холдинг», куди він був запрошений у 2010 році на посаду Директора з розвитку та управління активами.
Раніше Сергій займав такі посади як заступник Генерального Директора АТ «Концерн АВЕК і Ко» і Віце-Президент JP Morgan Chase і Bank One Investment Management Group. Він також має великий науково-дослідницький та викладацький досвід, який він здобув в університетах Wayne State, Michigan State та Національному транспортному університеті.
Сергій має міжнародний сертифікат дипломованого фінансового аналітика CFA і диплом магістра, який отримав у Київському національному університеті, ступінь магістра наук Університету штату Мічиган за спеціальністю: «Математична статистика», ступінь MBA Університету Вейна і ступінь доктора наук за спеціальністю: «Механічне проектування» Національного транспортного університету.

Брюс Барроус
Фінансовий Директор


Брюс Барроус був призначений на посаду Фінансового Директора в червні 2019 року. До призначення з серпня 2017 року обіймав посаду Невиконавчого Директора. Він має 30-річний досвід у нафтогазовій галузі, який здобув переважно в Україні, Східній Європі та Західній Африці. Протягом 14-ти років до початку 2011 року Брюс Барроус працював на посаді Фінансового Директора у компанії JKX Oil & Gas plc, що працює в Україні. Після цього Брюс обіймав посаду Фінансового Директора в таких компаніях як Seven Energy International, Lekoil і AITEO Group. Він також був Невиконавчим Директором Azonto Petroleum і European Goldfields.
Брюс здобув диплом бакалавра із відзнакою в університеті Кентербері (Нова Зеландія) і диплом в університеті Вікторія (Нова Зеландія) за спеціальністю: «Бухгалтерська справа».
Брюс є Головою Аудиторського Комітету та Комітету з оплати праці.

Дмитро Сазоненко
Невиконавчий Директор


Дмитро Сазоненко був призначений на посаду Невиконавчого Директора у вересні 2018 року. За фахом він геолог та інженер нафтогазової справи, має багаторічний досвід роботи в нафтогазовій галузі на території Російської Федерації та колишніх країн СНД. Він розпочав свою кар’єру в Російській Академії Наук, потім працював у приватному секторі, де обіймав низку технічних та керівних посад («ЮКОС», Lukoil Overseas, Imperial Energy, Total, International Petroleum and Eurotek-Yugra, СП «Газпром нефть» и Repsol у РФ).
Його досвід включає управління командами геологів, геофізиків та інженерів з розробки нафтових і газових родовищ, де він координував процес розвідки, планування розробки та видобування, а також оцінки запасів родовищ.
Дмитро здобув диплом магістра за спеціальністю «Геологія» в Новосибірському державному Університеті, диплом магістра за спеціальністю: «Нафтопромислова справа» в університеті Геріот-Ватт, диплом за спеціальністю: «Економіка і управляння у нафтогазовій галузі» в Російському державному університеті нафти і газу ім. Губкіна (Москва, РФ). Також він є сертифікованим менеджером з управління проєктами.
Дмитро є Членом Аудиторського Комітету та Комітету з оплати праці.

 

Олексій Пертін
Невиконавчий Директор


Олексій Пертін був призначений на посаду Невиконавчого Директора у квітні 2011 року. Окрім того, із серпня 2021 року, він очолює Наглядову Раду ТОВ “СМАРТ-ХОЛДИНГ”. Перед тим, протягом п’яти років, він обіймав посаду Генерального Директора ТОВ “СМАРТ-ХОЛДИНГ”. Олексій також є членом Наглядової Ради Групи Метінвест та очолює Комітет зі стратегії та інвестицій Групи Метінвест.
До того як приєднатися до компанії «Смарт-Холдингу», у 2007 році на посаді Директора зі стратегії та корпоративного розвитку, Олексій займав низку керівних посад у ПрАТ «Северсталь-Груп», включаючи посаду заступника Генерального Директора з розвитку бізнесу, та працював на посаді Генерального Директора ЗАТ «Іжорський трубний завод».
Олексій закінчив Череповецький державний університет і Санкт-Петербурзький політехнічний університет Петра Великого за напрямком: «Фінансовий менеджмент». Має ступінь MBA Бізнес-Школи Ньюкасла (Великобританія).

Юлія Кірьянова
Невиконавчий Директор


Юлія Кірьянова була призначена на посаду Невиконавчого Директора в травні 2016 року. Вона є висококваліфікованим фахівцем у галузі фінансів із більш ніж 20-річним досвідом роботи в найбільших компаніях. Із серпня 2021 року Юлія обіймає посаду Генерального Директора ТОВ “СМАРТ-ХОЛДИНГ”. До того вона була Фінансовим Директором та першим заступником Генерального Директора «СМАРТ-ХОЛДИНГу». Перед тим як приєднатися до Групи, вона обіймала низку керівних посад у таких компаніях як «ІНГ Банк Україна» та ПрАТ «Систем Кепітал Менеджмент».
У 1998 році Юлія отримала диплом бакалавра за спеціальністю: «Фінансова справа» Національної академії управління при Президенті України. У 2008 році отримала ступінь МВА Відкритого Університету Мілтон-Кінс (Великобританія).

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Ukraine Office
58 Yaroslavska Street BC Astarta
Kyiv 04071
Ukraine

+38 (044) 364-79-30
office.kiev@regalukraine.com

Великобританія (Головний офіс)
16 Old Queen Street
London SW1H 9HP
United Kingdom

+44 (0)20 3427 3550
info@enwell-energy.com

У номері
 
Інформери
ХІ МІЖНАРОДНА
НАФТОГАЗОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
30–31 ТРАВНЯ 2024
М. ЛЬВІВ, БУДИНОК ВЧЕНИХ
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com