Новини
ДТЕК Нафтогаз інвестує 1,2 млрд грн в розробку Зіньківської площі

Компанії групи ДТЕК Нафтогаз рекомендовані в якості переможців на укладення угоди про розподіл продукції (УРП) по Зіньківської площі в рамках найбільш масштабного в історії України конкурсу СРП. Після підписання угоди компанії інвестують 1,2 млрд грн в розвідку і розробку цієї ділянки.

ДТЕК Нафтогаз планує виконати переобробку і переінтерпретацію даних раніше проведеної сейсморозвідки та газодинамічних досліджень свердловин, провести шірокоазімутальние сейсмічні дослідження за технологією 3D, а також пробурити 3 пошукові свердловини. Запланований термін початку видобутку - другий рік з моменту початку робіт.

Конкурси на укладення УРП проводилися по 9 ділянок нафтогазоносних надр загальною площею 11 400 кв. км і викликали великий інтерес серед учасників ринку: всього було подано 23 заявки від 14 видобувних компаній.

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров: «За 5 років ДТЕК Нафтогаз інвестував в українську газовидобуток понад 10 млрд грн, що є значним внеском у розвиток галузі. Проведення такого масштабного конкурсу на укладення УРП - черговий найважливіший крок у поліпшенні інвестиційного середовища України, тому що співробітництво в рамках УРП відкриє нові можливості для збільшення інвестицій, зростання видобутку вуглеводнів і зміцнення енергонезалежності нашої країни».

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022