Новини
ДТЕК планує у 2023 році пробурити першу свердловину на Майорівській площі

⚡⚡ 33 Нафтогазовий дайджест новин Newfolk Oil&Gas 07-13.08.2023

33_Нафтогазовий_дайджест_07-13.08.2023

ДТЕК планує у 2023 році пробурити першу свердловину на Майорівській площі
Компанія "ДТЕК Нафтогаз" у поточному році планує розпочати буріння першої свердловини на Майорівській площі. Бірківсько-Зінківська площа включена до програми сейсморозвідки.
"Буріння першої свердловини на Майорівській площі заплановано вже на цей рік. Бірківсько-Зінківська площа включена до програми сейсморозвідки на 2023 рік. Рішення щодо буріння на цій площі буде прийматися вже після інтерпретації та опрацювання даних сейсморозвідки", – повідомили "Українській енергетиці" у пресслужбі "ДТЕК Нафтогаз".
У компанії уточнили, що бурили свердловини і торік, і у поточному році, проте їх кількість з безпекових міркувань не розголошується. Обсяги технологічних операцій на свердловинах у воєнний час лишились на тому ж рівні, що і у довоєнний період. У 2021 і в 2022 роках виконано по п'ять капітальних ремонтів, а загалом понад 60 операцій на рік.

Укрнафта проведе перші за 10 років сейсмологічні розвідувальні роботи
Фахівці ПАТ «Укрнафта» підготували два проєкти на проведення 3D сейсморозвідувальних робіт у 2023 році. Загальна площа – 180 кв.км.
Востаннє подібний проєкт в «Укрнафті» було реалізовано понад 10 років тому.
Також компанія розпочала роботу в межах єдиного спецдозволу із геологічного вивчення. Там заплановано проведення 3D-сейсміки цьогоріч та буріння пошукової свердловини у 2024 році.

УГВ у 2023 році ввело в експлуатацію 44 нових газових свердловини
АТ "Укргазвидобування" станом на 1 серпня ввело в експлуатацію після буріння 44 нових газових свердловини: 4 – з дебітом понад 300 тис. куб. м на добу; 13 – з дебітом понад 100 тис. куб. м на добу.
Як повідомили в пресслужбі УГВ, ще чотри свердловини з дебітом понад 100 тис. куб. м на добу введені в експлуатацію після капітального ремонту (КРС). Загалом компанія у першому півріччі в 1,4 рази наростила обсяги нафтогазових сервісних операцій порівняно з таким же періодом 2022 року.
"Сумарно виконано 397 операцій – капітальних та підземних ремонтів, гідророзривів пласта, колтюбінгових операцій із інтенсифікації, підтримки базового видобутку та супутніх операції з КРС. У порівнянні з 2022-м роком кількість капітальних ремонтів свердловин зросла на 80%, що співставно з показником довоєнного 2021 року", – розповіли у пресслужбі.

Детальніше за посиланням:

Онлайн: https://online.fliphtml5.com/ouprj/daqa/

Завантаження: https://drive.google.com/file/d/19XPRn8z5_L75IE5Qy-iGzCPxi5NIIJp0/view?usp=drive_link

Відео: https://youtu.be/c3YQGsYmcgY

 

ЕнергоДжерела: https://enerhodzherela.com.ua/novyny

 

Підписуйтеся на сторінки Newfolk у Facebook, Instagram та YouTube, щоб отримувати актуальну інформацію з перших вуст.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2023