Новини
Компанія ExxonMobil зафіксувала найбільші втрати у своїй історії, коли пандемія COVID-19 вдарила по нафтовій промисловості

EXXON

Компанія ExxonMobil повідомила про свої найбільші щоквартальні втрати у зв’язку з тим, що пандемія коронавірусу призвела до зменшення попиту та цін на нафту. 

Техаський нафтовий гігант з квітня по червень втратив майже 1,1 мільярда доларів, оскільки пандемія спричинила історичний спад цін на нафту.
За словами прес-секретаря ExxonMobil Кейсі Нортон, компанія зазнала втрат в розмірі 610 мільйонів доларів за перші три місяці року, що стало першим квартальним збитком, який зафіксувала компанія з моменту злиття у 1999 р.
"Світова пандемія та перенасичення ринку значно вплинули на наші фінансові результати у другому кварталі, знизивши ціни, маржу та обсяги продажів", - заявив голова та генеральний директор компанії Даррен Вудс.
Згідно з даними Bloomberg, падіння вартості акції Exxon в другому кварталі у розмірі 26 центів виявилося не таким вже і критичним, як очікувані 64%. Але це стало суттєвим зниженням порівняно з прибутком в 3,1 мільярда доларів, який компанія опублікувала за той же період минулого року.
За повідомленням компанії, доходи зменшилися до 32,6 млрд. доларів - менше половини рівня минулого року - в той час як пандемія призвела до зниження видобутку нафти та газу на 7% - до 3,6 мільйона барелів на день.
Але це, очевидно, не вплине на виплати дивідендів акціонерам. Компанія заявила в середу, що виплатить дивіденди у розмірі 87 центів за акцію у вересні. Цей показник залишається стабільним з другого кварталу минулого року.
Інші нафтові гіганти постраждали на тлі падіння цін, спричиненого обмежувальними заходами внаслідок пандемії та ціновою війною між Росією та Саудівською Аравією, що навесні спричинило надлишок палива. Ситуація на ринку настільки погіршилась, що ціна базисного сорту нафти в США вперше в квітні впала нижче $0 за барель.
Станом на п’ятницю вартість акцій ExxonMobil впала на 0,4% при ціні $ 41,68.

https://nypost.com/2020/07/31/exxonmobil-posts-biggest-ever-loss-as-covid-slams-oil-industry/

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022