Новини
Нафтогазовий гігант BP придбав 9 ГВт проектів в сонячній енергетиці США

1519800216925

Нафтогазовий концерн BP заявив у вівторок, що погодився придбати портфель проектів сонячних електростанцій загальною потужністю 9 ГВт в США у компанії 7X Energy Inc.

Проектами, які, по всій видимості, знаходяться на ранній стадії опрацювання, буде управляти спільне підприємство Lightsource bp, що працює в області сонячної енергетики, в якому нафтовому концерну належить 50%.

Проекти розташовані в 12 штатах США, з найбільшою концентрацією в Техасі (ERCOT) і Середньому Заході (PJM). Згідно із заявою bp, по об'єктах загальною потужністю 2,2 ГВт, як очікується, остаточне інвестиційне рішення буде прийнято до 2025 року, а по іншим до 2030 року.

BP заплатить 7X Energy $ 220 млн за проекти і обладнання на 1 ГВт і очікує, що придбання завершиться протягом 30 днів.

Нафтова компанія заявила, що очікує прибутковість по цих проектах ВДЕ близько 8-10%.

Нове придбання збільшує портфель проектів відновлюваної енергетики BP, що знаходяться на різних стадіях, до 23 ГВт.

Компанія планує довести свої діючі потужності ВДЕ до 20 ГВт до 2025 року і до 50 ГВт до 2030 року.

В останні дні вона демонструє вражаючу інвестиційну активність в секторі. В кінці травня BP інвестувала в 1,35 ГВт сонячних електростанцій в Португалії і в 640 МВт сонячних грецьких проектів.

Виконавчий віце-президент BP по газу і низьковуглецевої енергії Дев Саньял сказав, що компанія додає 9 ГВт сонячних проектів на ринках, де вона може створювати інтегровані пропозиції з поновлюваних джерел енергії через свої торгові і клієнтські франшизи.

«Відповідно до нашої стратегії ми будемо прагнути інтегрувати ці проекти з нашими існуючими наземними і морськими вітроенергетичними підприємствами, природним газом, а також торговими і судноплавними підприємствами, щоб надати клієнтам те, що вони хочуть - надійну, доступну і чисту енергію», - додав голова BP America Дейв Лоулер.

Сонячна енергетика - найдинамічніший сектор енергетики США. За прогнозами, її потужності виростуть в чотири рази протягом поточного десятиліття.

Днями Національна лабораторія імені Лоуренса в Берклі (Lawrence Berkeley National Laboratory), що є підрозділом Міністерства енергетики США, підрахувала, що 462 ГВт сонячних електростанцій знаходяться «в черзі» на отримання дозволів на приєднання до системи від відповідних системних операторів.

https://renen.ru/neftegazovyj-gigant-bp-priobryol-9-gvt-proektov-v-solnechnoj-energetike-ssha/

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022