Новини
ОГЛЯД НАФТИ ТА ГАЗУ. Червень 2021

6,5

Запаси газу в підземних сховищах газу (ПСГ) АТ «Укртрансгаз» станом на кінець червня становлять 16 млрд кубометрів, що на 5% вище показника, який був на початку сезону закачування газу.
Як передає Укрінформ, про це повідомили у пресслужбі НАК «Нафтогаз Україна».
Зазначається, що компанія продовжує накопичення «блакитного палива» і за минулу добу до ПСГ закачала ще 19,3 млн кубометрів газу. Також проводяться активні роботи з ремонту та модернізації обладнання задля сталого проходження опалювального сезону.
Зокрема, компанія вже провела 95% робіт в межах першої черги реконструкції газозбірного пункту Богородчанського ПСГ. Загальна вартість цього проєкту — 283,5 млн грн, а завершення планується у другій половині 2021 року.
Крім того, триває реконструкція установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу на Дашавському ПСГ. АТ «Укртрансгаз» уже виконало 57% робіт в межах проєкту, загальний бюджет якого становить 216,6 млн грн.
Також компанія продовжує роботи з реконструкції майданчика газозбірного пункту Червонопартизанського ПСГ, здача якого в експлуатацію планується до кінця 2021 року. Бюджет проєкту – 100,4 млн грн.
«Всі підприємства групи Нафтогаз виконують завдання з підготовки до наступного осінньо-зимового періоду відповідно до затвердженого плану», - додали в компанії.
Споживання газу в Україні становить близько 30 млрд кубометрів на рік, з яких біля 20 млрд куб. м покривається за рахунок внутрішнього газовидобування, а потреба в імпортному газі складає приблизно 10 млрд куб. м.

 

 

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022