Новини
Обрано переможців конкурсу мотиваційних листів

Група компаній ГЕО АЛЬЯНС спільно з компанією Ньюфолк НКЦ оголосили результати конкурсу мотиваційних листів для студентів, аспірантів та викладачів профільних навчальних закладів для участі у VI Міжнародній нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ «Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геофізика. Скероване буріння», яка пройде 30-31 травня у Львові.

За умовами конкурсу апліканти мали надати мотиваційний лист на тему «Чому я обрав/обрала нафтогазову професію?». В результаті відбору фіналістів, в ГК «ГЕО АЛЬЯНС» прийняли рішення збільшити кількість переможців до трьох осіб. Таким чином, найкращі роботи надали:

         

- Сергій Нос   - викладач спеціальних дисциплін, голова циклової комісії механічних дисциплін Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

 

-          Михайло Гуцуляк  - студент четвертого курсу спеціальності «Розвідування нафтових та газових родовищ» Державного вищого навчального закладу Дрогобицький коледж нафти і газу.

 

-          Анастасія Деревянко  - студентка третього курсу спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології»,  Полтавський коледж нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

 

ГК «ГЕО АЛЬЯНС» не тільки профінансує участь переможців у спеціалізованій нафтогазовій конференції, а й оплатить проживання у Львові на час конференції та компенсує вартість проїзду до місця події.

 

В ГЕО АЛЬЯНС вважають, що участь у такому заході надасть майбутнім фахівцям нафтогазової галузі можливість безпосереднього спілкування з представниками провідних українських та зарубіжних нафтогазових компаній, дозволить значно розширити знання сучасних тенденцій розвитку галузі та, в майбутньому, застосовувати цей досвід у своїй професійній діяльності.

 

Самі ж переможці, так само демонструють свою цілеспрямованість у набутті нових знань та досвіду.

 

Так, Михайло Гуцуляк у своїй конкурсній заявці зазначає: «Я вважаю, що потрібно бути професіоналом в своїй галузі, а для цього необхідно постійно навчатись, розвиватись та бути мобільним в сучасному світі, щоб орієнтуватись в новітніх технологіях. Тому вважаю, що участь в VI міжнародній нафтогазовій конференції дасть мені змогу розширити свій світогляд, познайомитись з інноваціями в нафтогазовій галузі».

 

Такої ж думки і Сергій Нос, «Вважаю, що можливість взяти участь у VI Міжнародній нафтогазовій конференції «Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геофізика. Скероване буріння», за підтримки компанії GEO ALLIANCE, дасть змогу поглибити свої знання та дізнатися про останні досягнення в найбільш актуальних напрямках сервісних послуг нафтогазового сектору, познайомитися з цікавими людьми та фахівцями своєї справи. Адже заходи, які проходять за участі та організації компанії  Ньюфолк НКЦ проходять на високому рівні і завжди викликають інтерес, і без перебільшення можна сказати, що це  платформа світового рівня, де збираються передові фахівці нафтогазової індустрії для обговорення найактуальніших питань сьогодення та перспектив розвитку  нафтогазової промисловості».         

 

Сергій Нос, у своєму листі також розповів про роботу гуртка бурового і нафтопромислового устаткування, який він очолює. Зокрема, серед кращих моделей гуртка, створених разом зі студентами, він відмітив «діючу модель лабораторної установки підіймального комплексу бурової установки типу Upetrum GF-400, а також діючу модель вишко-лебідочного блоку BENTEC Top Drive TD-500-HT, які є практично повними копіями відповідного устаткування з детальним відтворенням більшості елементів та діючих механізмів».

 

 

Фото 1 – Демонстрація діючої моделі вишко-лебідочного блоку  BENTEC Top Drive TD-500-HT студентами в ході відкритого захисту дипломного проекту

 

Рисунок 2 – Демонстраційна  модель колтюбінгової установки

 

Наймолодша переможниця конкурсу, Анастасія Деревянко, у своєму листі звернула увагу на певні гендерні стереотипи, з якими стикаються дівчата, обираючи нафтогазову професію. Проте вона зазначає: «…подібні перестороги мене не зупиняють. Я впевнена, що в мене все вийде! … Звісно, доведеться багато працювати і не бути тижнями вдома. Я чула і читала багато відгуків нафтовиків про свою роботу, і мене вразили їх слова: «Маючи таку професію, починаєш цінувати те, що в тебе є. Повертаючись додому, наповнюєшся щастям зустрічі. Але ані близькі люди, ані рідна домівка не змусять покинути ту справу, яку обрав». Мене це надихає, я теж хочу стати професіоналом нафтогазової справи, випробувати власний характер і волю, досягти успіху завдяки своїм знанням і навичкам, і, що дуже важливо, розвивати нашу країну і вести її до енергонезалежності».

 

Дякуємо учасникам, спонсорам, профільним навчальним закладам та всім, хто підтримав цю важливу для майбутнього розвитку фахівців галузі ініціативу та бажаємо подальших успіхів та професійного зростання.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022