Новини
ПОДІЇ МІСЯЦЯ: Травень 2021

%E2%84%965_(72)_%D0%9D%D0%93%D0%A3_(%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%8C)_UA

 

17-23.05.2021

Головна подія весни - VIII Міжнародна нафтогазова конференція Ньюфолк НКЦ - відбудеться 27-28 травня 2021 року у Львові. Тема конференції "Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія і геофізика". Учасників заходу чекає насичена програма нетворкінгу. Зокрема, під час воркшопів буде можливість обговорити теми, які визначатимуть роботу нафтогазової галузі.

18 травня відбулися Загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта».
Збори акціонерів затвердили основні напрямки діяльності на 2021 рік.
Крім цього, акціонери прийняли рішення про розподіл чистого прибутку і збитків ПАТ «Укрнафта» за 2018-2020 рр.
За результатами 2018 року буде виплачено дивіденди на суму 1 931,6 млн грн. або 35,62 грн. на одну просту акцію, що становить 30% чистого прибутку ПАТ «Укрнафта» за 2018 рік відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності. Залишок чистого прибутку Товариства за 2018 рік вирішено направити на покриття накопиченого збитку.
За останні 5 років "ДТЕК Нафтогаз" інвестував близько 300 млн грн. в цифровізацію виробничих процесів.
Про це повідомила на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Ціфровізація" виконавчий директор "ДТЕК Нафтогаз" Наталя Гребенюк.
За її словами, нафтогазовий бізнес повинен стати драйвером технологічних змін і декарбонізації в енергетиці.
Крім цього, в рамках програми цифрової трансформації MODUS нафтогазовий бізнес ДТЕК спільно з командою McKinsey визначив пріоритетні цифрові ініціативи, серед яких "Інтегроване моделювання розробки родовищ" та "Інтелектуальна система оптимізації роботи свердловин". Обидва продукти будуть введені в експлуатацію до кінця цього року, говориться в релізі.

 

10-16.05.2021

Новим Директором з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» став Максим Белявський. Він буде відповідати за реалізацію зовнішньої і внутрішньої комунікаційної політики Групи Нафтогаз, а також виконувати функцію Радника НАК.

«Бачу своїм завданням зробити роботу НАК відкритою і прозорою шляхом надання повної, компетентної та об'єктивної інформації. Упевнений, такий підхід сприятиме як професійному галузевому діалогу, так і кращому розумінню роботи НАК українським суспільством та міжнародними партнерами», - зазначив Максим Белявський.
Держгеонадра провели першу робочу зустріч з представниками бізнесу про початок реалізації УРП. Обговорили актуальні питання для початку виконання умов і повноцінної реалізації проектів укладення угод про розподіл вуглеводневої продукції. Ініціаторами обговорення виступила Асоціація газодобувних компаній України.
Участь в онлайн обговоренні взяли фахівці Служби і НАК «Надра України», фахівці НАК «Нафтогаз України», Укргазвидобування, ДТЕК Нафтогаз та Geo Alliance Group.
За даними сайту Енергореформа, Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив польській PGNiG SA придбати понад 50% в ТОВ "Карпатигазвидобування", що належить українській групі компаній "Енергетичні ресурси України" ("ЕРУ"). Початок розвідки газу в Україні PGNIG заявила на першу половину 2021 року.
"Нафтогаз" подав ОВНС на буріння трьох пошукових свердловин на Юзівській ділянці. Згідно з повідомленням компанії на сайті Єдиного реєстру оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС), буріння свердловин планується в адміністративних межах Святогірської територіальної громади Краматорського району Донецької області.

 

03-09.05.2021

АТ «Укртрансгаз» отримало 5,1 млрд. грн виручки від своєї основної діяльності - зберігання природного газу, близько 30% цього обсягу отримано від нерезидентів країни в 2020 році.

Про це повідомив глава компанії Сергій Перелома в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».
«Компанія закінчила сезон з 15,1 млрд. куб. м газу в сховищах. Третина цього газу належить нерезидентам. За минулий рік тільки іноземні компанії принесли нам 1,5 млрд грн доходу, а загальний дохід від послуг зберігання склав 5,1 млрд грн», - сказав він.
Сергій Перелома також очікує, що національний регулятор в найближчому майбутньому не буде кардинально переглядати тарифи «Укртрансгазу», тому попит на його послуги з боку іноземних і вітчизняних замовників збережеться.
Глава компанії відзначив, що зберігати в Україні газ будуть тоді, коли це цікавіше, ніж в Європі.
ДТЕК Нафтогаз завершив буріння свердловини №79 глибиною 5450 м на Семиренківській ліцензійній ділянці і отримав приплив більш 460 тис. куб. м газу і 120 т конденсату на добу.
Виявити незасвоєну зону родовища, в межах якої пробурена розвідувальна свердловина, дозволив інноваційний комплекс геологорозвідувальних робіт, що включає як геологічні дослідження методом сиквенс-стратиграфічного аналізу, так і нові технології обробки геофізичної інформації.
За 1 квартал 2021 р. компанії групи Smart Energy сукупно заплатили 327,6 млн грн податків, включаючи 168, 4 млн грн рентних платежів за користування надрами до бюджетів усіх рівнів. З цих коштів до бюджетів Полтавщини нараховано 3,8 млн. грн, Харківської обл. - 4,6 млн грн.
В цілому обсяг податкових платежів компаній групи Smart Energy за звітний період виріс на 4,1% в порівнянні з аналогічним показником 2020 року.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022