Новини
Полтавська газонафтова компанія збільшила річний видобуток газу майже на 5%

Обсяг видобутого газу за період з січня по грудень 2018 року досяг 181,45 млн м кубічних. Це на 4,9% більше ніж за період 2017 року. Видобуток нафти та конденсату за чотири квартали склав 33,64 тис. тонн. Також компанія виробила 10,29 тис.тонн СВГ (LPG).

Як повідомили в прес-службі компанії, зростання виробництва стало можливим завдяки відновленню Полтавською газонафтовою компанією бурової програми та успішної реалізації робочої програми з капітального ремонту та відновлення свердловин. Так, компанія завершила буріння нової свердловини Е308 у третьому кварталі та розпочала буріння нової свердловини на Західно-Машівській площі у четвертому кварталі 2018 року. Результатом програми капітальних ремонтів (КРС) та інтенсифікації видобутку є відновлення 15 свердловин, 8 з яких належать до фонду державних підприємств. Серед позитивних факторів також варто відзначити завершення робіт з буріння бічного стовбура свердловини IG103 Ігнатівського родовища, початковий добовий дебіт якої склав понад 300 тис.м кубічних природного газу.

Також в компанії повідомили, що за результатами звіту материнської компанії JKX Oil & Gas plc, річний видобуток 2018 року по всій Групі зріс на 3,2% у порівнянні із 2017 роком.

Генеральний директор СП «ПГНК» Віктор Гладун позитивно оцінив результати року. Зокрема він зазначив: «У 2018 році Полтавська газонафтова компанія відновила програму буріння, що є одним з найголовніших досягнень всієї команди. Окрім цього ми раді відзначити, що позитивні результати показала наша програма з інтенсифікації видобутку, яку ми розробили та почали впроваджувати ще наприкінці 2017 року. Завданням на наступний рік ми ставимо збереження динаміки зростання видобутку. Для цього ми дивимось на нові можливості, у тому числі розглядаємо участь в аукціонах на нові ліцензії».

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022