Новини
Проливи в мережі АЗК «Укрнафта» зросли на +10%

Проливи в мережі АЗК «Укрнафта» зросли на +10%

Продажі в мережі АЗК «Укрнафта» зросли на усіх напрямках діяльності. Зокрема, проливи пального виросли на +10%, а кількість непаливних чеків збільшилась на +43%, до 3,7 млн (за аналогічний період минулого року було 2,6 млн).

Про результати роботи мережі розказав директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький на своїй офіційній сторінці в Facebook.

«Товарообіг за січень-жовтень 2023 року збільшився на 30%, враховуючи інфляцію. Конверсія – співвідношення між непаливними та паливними чекам +78% – з 0,13 до 0,23. Ціль – вийти на одиницю", - підкреслив Сергій Корецький.

Компанія запустила власні (а не третіх осіб, як було раніше) талони та паливні карти для В2В. Тисячі нових клієнтів вже купують високоякісне пальне Євро-5 в найбільшій національній мережі АЗС «Укрнафта» - проливи для бізнес-сегменту складають 37% від загальних проливів у мережі.

Переоблаштовуються 100 магазинів – там, де були кіоски і торгівля «через віконце» з входом в туалет на вулиці. Тепер там буде повноцінний мінімаркет з кавою і снеками. У 2024 році планується побудувати ще +100 таких магазинів.

Працюють власні брендовані паливовози. Майже 100 автомобілів з логотипом «Укрнафти» перевозять пальне найвищої європейської якості, забезпечуючи власну мережу АЗС.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2023