Новини
Роман Опімах представив бізнес-спільноті останні події в галузі надрокористування

⚡ 7 Нафтогазовий дайджест новин Newfolk Oil&Gas 06-12.02.2023

photo_2023-02-12_12-13-17

Друзі, вже традиційно починаємо тиждень з підбірки новин від команди «Ньюфолк НКЦ». Що відбулось важливого в галузі – читайте в нашому черговому Нафтогазовому дайджесті.
Нагадуємо, що підписка на наші видання – це ваш внесок у розвиток галузі!
Детальніше про підписку ви можете ознайомитися за посиланням:
https://forms.gle/ADTaWYHT4cCwCXWQ6

 

Роман Опімах представив бізнес-спільноті останні події в галузі надрокористування
Відбулася зустріч Голови Державної служби геології та надр України з представниками бізнесу за ініціативи Європейської Бізнес Асоціації. Спілкування проходило у змішаному форматі, за участі понад 30 представників міжнародних та українських компаній. У заході також взяли участь Перший заступники Голови Володимир Бучко та заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Дехтяренко.
Під час зустрічі Роман Опімах розповів про діяльність Держгеонадр в умовах війни, значення галузей надрокористування для економіки України, підготовку Служби до роботи згідно з нормами оновленого Кодексу України про надра, про основні результати 2022 року й окреслив нові завдання та пріоритети на поточний рік.
«Незважаючи на воєнний рік Держгеонадрам вдалося забезпечити стабільну роботу, реагувати на потреби економіки, готуючи нові пропозиції спеціальних дозволів та регулярно проводити аукціони, що дає надходження до держбюджету та можливість бізнесу працювати», – наголосив Роман Опімах.

"Укргазвидобування" у 2023 р. планує пробурити більше 300 тис. м свердловин
Плани АТ "Укргазвидобування" на 2023 році включають збільшення буріння у 1,5 рази у порівнянні з 2022 роком - до 300 тис. метрів.
Про це повідомив генеральний директор компанії Олег Толмачов.
"Ми плануємо пробурити більше 300 тис. метрів свердловин, що на 50% більше, ніж у 2022 році. Ми робимо все можливе для збільшення видобутку українського газу", - сказав він у сюжеті "Факти ICTV", на який посилається "Інтерфакс-Україна".
Окрім того, директор газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування" Андрій Охотніков зазначив, що у січні поточного року видобуток газу газопромисловим управлінням вищий, ніж у січні минулого.

"Нафтогаз" у 2023 р. має збільшити видобуток газу на 1 млрд кубометрів
НАК "Нафтогаз України" на поточний рік ставить перед собою мету по збільшенню видобутку газу на 1 млрд кубометрів.
Про це йшлося під час візиту голови правління НАК Олексія Чернишова на одну зі свердловин "Укргазвидобування" в Івано-Франківській області.
"Нових свердловин у регіоні має бути 12. Це плани на поточний рік. Продовжимо розвивати газовидобувну інфраструктуру, щоб й надалі забезпечувати блакитним паливом понад 12 мільйонів українських родин, які отримують газ від "Нафтогазу", – зазначив він.

 

Детальніше за посиланням:

Онлайн:  https://online.fliphtml5.com/ouprj/wxbd/index.html

Завантаження: https://drive.google.com/file/d/1l_tn5lM-bFsjrTXr5Ny5bmXZ8eEvHTZ2/view?usp=share_link

Відео: https://youtu.be/UTs0cej0S5E

 

ЕнергоДжерела: https://enerhodzherela.com.ua/novyny

 

Підписуйтеся на сторінки Newfolk у Facebook, Instagram та YouTube, щоб отримувати актуальну інформацію з перших вуст.

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com