Новини
Укргазвидобування відкрило новий поклад у Карпатах

⚡⚡ 47 Нафтогазовий дайджест новин Newfolk Oil&Gas 13-19.11.2023

47_Нафтогазовий_дайджест_13-19.11.2023

Друзі, традиційно починаємо тиждень з підбірки новин від команди «Ньюфолк НКЦ». Що відбулось важливого в галузі – читайте в нашому черговому Нафтогазовому дайджесті.

Нагадуємо, що підписка на наші видання – це ваш внесок у розвиток галузі!
Детальніше про підписку ви можете ознайомитися за посиланням: https://forms.gle/ADTaWYHT4cCwCXWQ6

Укргазвидобування відкрило новий поклад у Карпатах
Укргазвидобування відкрило перспективний поклад у мезозойському газоносному комплексі Карпат на родовищі, яке вважалося виснаженим. Розвідувальна свердловина, під час випробування якої отримано приплив газу з дебітом понад 200 тис. куб. м газу на добу, дала найвищий за останні 20 років показник УГВ для родовищ західного регіону.
Нову свердловину глибиною 1 600 м команда фахівців БУ «Укрбургаз» пробурила з метою дорозвідки виснаженого родовища. Рекордні показники газовидобутку було досягнуто завдяки використанню сучасних технологій, зокрема бурового верстата «Іван Богун».
"Результат цієї свердловини і загалом роботи на старих родовищах компанії демонструє ефективність використання сучасних технологій і нових підходів до інтерпретації даних. Західний регіон має великий потенціал для відкриття нових покладів вуглеводнів, який підтверджується результатами сусідніх країн. Зараз ми посилюємо діяльність у цьому регіоні, зокрема щодо впровадження нових технологій та залучення інвестицій», − коментує Олег Толмачев, т. в. о. генерального директора Укргазвидобування.

ДТЕК Нафтогаз успішно провів інтенсифікацію газової свердловини на одному з родовищ в Полтавській області
Команда нафтогазового бізнесу спільно з міжнародними партнерами реалізувала складний проєкт із виконання повторної масивної інтенсифікації карбонатного колектору.
Геологічні та технічні складнощі проекту були підсилені реаліями воєнного часу: дефіцит високотехнологічних сервісів та вихід із ринку більшості зарубіжних сервіс-провайдерів. У результаті робіт вдалося збільшити продуктивність свердловини на 65%, що підтверджує ефективність створеної інженерами моделі для виконання робіт.

Сергій Корецький відзвітував за рік керування «Укрнафтою»
Директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький розповів про результати роботи компанії за перші 12 місяців роботи нового менеджменту.
Чистий прибуток за перше півріччя 2023 склав 14,1 млрд грн. На поточний момент чистий прибуток перевищив 20 млрд грн.
План щодо нових свердловин без змін – 9 в 2023 році, 30 — у 2024. Для прикладу: протягом останніх років бурили по 1-2 свердловини на рік.

Детальніше за посиланням:

◾ Онлайн: https://online.fliphtml5.com/ouprj/sgwm/

◾ Завантаження: https://drive.google.com/file/d/1ykuLMGpOzrnD1W6Ex1b4VOWq27IV2-BV/view?usp=drive_link

◾ Відео: https://youtu.be/Gzs_4EpEeWs

-------------------------

ЕнергоДжерела: https://enerhodzherela.com.ua/novyny

 

Підписуйтеся на сторінки Newfolk у Facebook, Instagram та YouTube, щоб отримувати актуальну інформацію з перших вуст.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2023