Новини
Укрнафта вперше проведе 3D сейсморозвідувальні роботи за бездротовою технологією

Seismika.166a62010b0d317e40e625e53d5924cd

ПАТ «Укрнафта» вперше в своїй історії та в цілому в Україні проведе польові сейсморозвідувальні роботи за бездротовою (wireless seismic) технологією 3D МВХ МСГТ (метод відбитих хвиль – метод спільної глибинної точки).

Компанія оголосила тендер на закупівлю таких послуг для дослідження північно-східної частини Добромиль-Стрільбицької площі. Цей проект передбачає застосування сучасної високотехнологічної 3D сейсморозвідки із використанням бездротової системи реєстрації даних для детального вивчення глибокозалягаючих відкладів складної будови у важкодоступних поверхневих умовах українських Карпат. Однією з найважливіших характеристик проекту є висока щільність сейсмічної зйомки. Це означає, що на 77 квадратних кілометрах площі досліджень буде розміщено близько 20 тисяч приймачів сейсмічного сигналу, що забезпечить високу точність та деталізацію досліджень.

На відміну від традиційних методів сейсмічних досліджень, така технологія спрощує і прискорює процес збору сейсмічної інформації в складних поверхневих умовах (лісові масиви, гірські річки, населені пункти, тощо), а також дозволяє суттєво зменшити вплив на довкілля. Це особливо важливо в Карпатах.

У попередні роки вже були проведені 2D та геохімічні дослідження північно-східної частини Добромиль-Стрільбицької площі, в результаті яких її визнано перспективною для відкриття нових родовищ нафти.

Отримані дані допоможуть створити тривимірну геологічну модель пошукових об’єктів. Успішна реалізація проекту дозволить в подальшому повній мірі розкрити вуглеводневий потенціал надр Заходу України!

Очікувана вартість закупівлі становить майже 98,4 млн гривень (без ПДВ).

Дізнатися вимоги до закупівлі та подати пропозиції потенційні учасники можуть до 12:00 12 вересня 2023 року на порталі Прозорро: https://prozorro.gov.ua/ tender/UA-2023-08-30-008807-a

https://www.ukrnafta.com/pershi-3d-sejsmorozviduvalni-roboty-za-bezdrotovoyu-tehnologieyu

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2023