Новини
«Укрнафта» залучатиме партнерів для підвищення нафтовидобутку

im-689643

ПАТ «Укрнафта» відібрало 20 родовищ, як на сході, так і на заході України, до розробки яких планує залучати інвесторів.

«Ці 20 родовищ сумарно мають запаси у розмірі 12 млн тонн нафти з конденсатом та 30 млрд кубометрів газу. На сьогоднішній день є 12 компаній, які письмово підтвердили зацікавленість в участі у цьому конкурсі. Це компанії з України, Словаччини, Франції, Великобританії, США, Канади, Мексики, - зазначив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький. – Ключовий принцип простий – рівень прибутку «Укрнафти» від цих операцій має бути вищим з залученням партнера, ніж без нього».

Також компанія планує розвивати ринок нафтовидобувних сервісів в Україні.

«Очікуємо на залучення вітчизняних та іноземних підрядників в таких напрямках як: буріння горизонтальних свердловин, буріння бічних горизонтальних стовбурів, ГРП, колтюбінг, впровадження сучасних технологій інтенсифікації, технології механізованого видобутку, системи оптимізації видобутку, геологорозвідувальні роботи тощо, – пояснює Сергій Корецький. – Щоб сформувати сильний ринок підрядників, готові запропонувати довгі п'ятирічні контракти з гарантованим завантаженням. Успіх нарощування видобутку буде напряму залежати від паралельного розвитку нафтовидобувних сервісів в Україні».

У 2023 році компанія запланувала розпочати буріння дев'яти свердловин. Частину – власними силами, для частини залучимо зовнішніх підрядників. Це будуть горизонтальні та похилоскеровані свердловини та забурка бічних стовбурів.

https://www.ukrnafta.com/ukrnafta-zaluchatyme-partneriv-dlya-pidvyshhennya-naftovydobutku

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2023