Новини
Укрнафта має намір продовжити спецдозвіл на Ромашівське родовище

Планованою діяльністю передбачається видобування вуглеводнів на Ромашівському родовищі. Родовище відкрите геологорозвідувальними роботами у 1985 році, дослідно – промислова розробка розпочата у 1986 році. Видобування вуглеводнів здійснювалось на підставі Спеціального дозволу на користування надрами №2309 від 13 листопада 2000 року, терміном дії до 13 листопада 2020 року. На даний час підприємство планує отримання нових дозвільних документів для продовження видобування корисних копалин.

Ромашівське родовище знаходиться на перетині Сумської та Чернігівської області, Роменського та Прилуцького районів.

Станом на 01.01.2022 р. загальний фонд свердловин на родовищі складає - 3 свердловини, а саме: дві затомпоновані після буріння з геологічних причин та одна свердловина п’єзометрична - придатна для експлуатації.

Державним балансом України на родовищі обліковані видобувні запаси вуглеводнів в об’ємі 122 тис. т нафти, 52 млн м3
газу, розчиненого в нафті. Станом на 01.02.2022 р. з покладів родовища вилучено 26220,0 т нафти, рідини. 27392,0 т, 10157.200 м3 розчиненого газу.

 

Довідка

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка товариства у загальному видобутку нафти з газовим конденсатом в Україні за 11 місяців 2021 року склала 62,7%, частка у загальному видобутку газу – 5,8%.

В структуру підприємства входять два бізнес-підрозділи «Укрнафта-Схід» і «Укрнафта-Захід», в складі яких є шість нафтогазовидобувних управління і три газопереробних заводи, а також Управління нафтопромислового сервісу, яке надає повний спектр сервісних послуг для нафтогазовидобувної галузі та підрозділ «Укрнафта Буріння», який забезпечує виконання пошуково-розвідувального та експлуатаційного буріння.

Станом на 01.01.2022 р. ПАТ «Укрнафта» володіє 85 спеціальними дозволами на видобування (промислову розробку родовищ) вуглеводнів. Компанія веде видобуток на території Сумської, Полтавської, Чернігівської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Дніпропетровської і Харківської областей України.

На балансі підприємства перебувають експлуатаційних 1791 нафтова і 147 газових свердловин.

Монобрендова мережа АЗС UKRNAFTA налічує 537 АЗС майже в усіх регіонах України. 

Центральний офіс «Укрнафти» розташований у Києві. 50% + 1 акція компанії належить НАК «Нафтогаз України».

Акції ПАТ «УКРНАФТА» вільно обертаються та включені до біржових списків АТ «Фондова біржа ПФТС» та АТ «Українська біржа».

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022