Новини
Укрнафта розпочала підготовчі роботи до буріння нової горизонтальної свердловини на Великобубнівському родовищі

⚡⚡ 31 Нафтогазовий дайджест новин Newfolk Oil&Gas 23-30.07.2023

31_Нафтогазовий_дайджест_24-30.07.2023

Підготовка до буріння нової свердловини на Великобубнівському родовищі
«Укрнафта» розпочала підготовчі роботи до буріння нової свердловини на Великобубнівському родовищі. Про це повідомив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
За прогнозами нова горизонтальна свердловина дасть початковий дебіт 87 тонн нафти на добу. Початок буріння - за допомогою власного верстата - запланований на 17 вересня. Запуск свердловини у промисловий видобуток планується наприкінці грудня.
«Йдемо зі випередженням наміченого графіку. За затвердженими показниками монтувати бурове обладнання мали почати в серпні. Та вже станом на кінець липня здійснено 20% монтажу. І це при тому, що верстат багато років не працював, і наразі спеціалісти компанії, по суті, проводять майже первинний монтаж», - зазначив Сергій Корецький.

Укргазвидобування відновило газову свердловину з високими показниками
АТ «Укргазвидобування», що є частиною Групи Нафтогаз, виконало успішний капітальний ремонт 20-річної свердловини, відновивши її роботу з високими показниками. Через виснаження цільового продуктивного горизонту, свердловина простоювала та не експлуатувалася, а тепер щодоби видобуває понад 150 тис. куб. м блакитного палива.
З початку року завдяки капітальному ремонту ми вже маємо більше п’яти свердловин, де отримано понад 100 тис. куб. м щодобового видобутку газу. У випадках проведення капітальних ремонтів для відновлення роботи старих свердловин, інвестиції значно менші в порівнянні із витратами на буріння нових об’єктів», – коментує Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

Weatherford проводитиме інженерну оцінку газового фонду Укрнафти
«Укрнафта» та Weatherford працюватимуть над нарощуванням газовидобутку.
В рамках співпраці американська компанія проведе інженерну оцінку нашого газового фонду. Про це повідомив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
Проєкт передбачає аналіз виробничих даних, за результатами якого буде визначений перелік технологій та проведено оцінку ефективності їх застосування.
Компанії вже підписали всі необхідні для партнерства угоди.

Детальніше за посиланням:

Онлайн: https://online.fliphtml5.com/ouprj/qncp/

Завантаження: https://drive.google.com/file/d/1AwrKzQp13JgaEQ0uzz1m5Bb4kdyhNXph/view?usp=drive_link

Відео: https://youtu.be/2BYL-nRmH88

 

ЕнергоДжерела: https://enerhodzherela.com.ua/novyny

 

Підписуйтеся на сторінки Newfolk у Facebook, Instagram та YouTube, щоб отримувати актуальну інформацію з перших вуст.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2023