Новини
«Укрнафта» розпочала стратегічну співпрацю з American Petroleum Institute

395134507_295976353366822_3724397464921985930_n

Державна видобувна компанія підписала з API Меморандум про взаєморозуміння.

Згідно документу, «Укрнафта» отримує доступ до узгоджених світовою галузевою спільнотою стандартів API. Наші спеціалісти братимуть участь у зустрічах та робочих групах, які зосереджені на розробці та обговоренні топових міжнародних практик. API та «Укрнафта» зможуть спільно організовувати заходи зі стандартизації, навчання, сертифікації та безпеки.

Як зазначив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький, це найбільш стратегічний крок для національної нафтовидобувної галузі за довгі роки її існування.

«Українська нафтогазова галузь має славну історію, потужний досвід та великі перспективи розвитку. Однак, при цьому, ми довгий час були залежні від радянського, російського та білоруського обладнання, - пояснив Сергій Корецький. - Меморандум з API має змінити це остаточно. Підписана угода підтверджує зобов’язання обох сторін посилювати енергетичну незалежність України та її відхід від російських стандартів, обладнання та операцій».

API було створено у 1919 році. З того часу організація розробила понад 800 стандартів для підвищення безпеки експлуатації та навколишнього середовища, ефективності та стійкості.

Зараз API представляє всі сегменти американської нафтової та газової промисловості. Близько 600 членів організації виробляють, переробляють і розподіляють більшу частину енергії в США, а також беруть участь у програмі API Energy Excellence®, яка прискорює прогрес у сфері охорони навколишнього середовища та безпеки шляхом впровадження нових технологій і прозорого звітування.

«Як головна у світі організація, що встановлює стандарти для природного газу та нафтової промисловості, API має честь розпочати нові відносини співпраці з «Укрнафтою», - сказав Анчал Ліддар, старший віце-президент API з глобальних галузевих послуг. - Цей альянс зміцнює наше спільне бачення зміцнення енергетичної інфраструктури та незалежності України на основі наших стандартів світового рівня».

«Фактично, цей Меморандум відкриває нам двері до майбутнього. Ми зможемо обмінюватися інформацією про річні програми, плани розвитку стандартів та передового досвіду, що дасть можливість розуміти, як буде розвиватися світ, і що потрібно робити «Укрнафті», щоб бути на одній хвилі з бенчмарками, які рухають прогрес у нафтогазовій галузі», - підкреслює Сергій Корецький.

Меморандум про взаєморозуміння з API дозволить «Укрнафті» суттєво підвищити свою ефективність та залучити до розвитку української нафтової промисловості найкращі зразки світових технологій.

Це один з ключових проєктів трансформації компанії в найближчі роки, що зрештою дозволить Україні здобути бажану енергетичну незалежність.

https://www.ukrnafta.com/ukrnafta-rozpochala-strategichnu-spivpraczyu-z-american-petroleum-institute

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2023