Новини
15 Нафтогазовий дайджест 3-9 квітня 2023

⚡ 15 Нафтогазовий дайджест новин Newfolk Oil&Gas 03-09.04.2023

15_Нафтогазовий_дайджест_03-09.04.2023

Друзі, вже традиційно починаємо тиждень з підбірки новин від команди «Ньюфолк НКЦ». Що відбулось важливого в галузі – читайте в нашому черговому Нафтогазовому дайджесті.
Нагадуємо, що підписка на наші видання – це ваш внесок у розвиток галузі!
Детальніше про підписку ви можете ознайомитися за посиланням:
https://forms.gle/ADTaWYHT4cCwCXWQ6

Ліліана Гораль: Важливо, щоб університет був інтегрованим у галузь, для якої готує фахівців
Нафтогазова промисловість потребує якісної співпраці із технічними закладами вищої освіти. Університети потребують ефективних зв’язків із бізнесом свого профілю. Перебуваючи в синергії, обидві сторони підсилюють одна одну, рухаються за стратегією win-win.
Завдання технічних університетів — просто зараз готувати професіоналів, які візьмуть на себе виклик відбудови після перемоги. Ми довели, що можемо бути незалежні від російського імпорту, натомість поки що вимушені імпортувати пальне з Європи. Після перемоги буде на часі реанімація власної нафтопереробної галузі. Є вуглеводні, є фізичні підприємства (або місця під них), є попит. Потрібні кваліфіковані кадри, які візьмуться за це.
Детальніше про ініціативи розвитку Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за посиланням:
https://nung.edu.ua/sites/default/files/2023-04/Liliana_Horal_presentation_0.pdf

Група Нафтогаз запустила найпотужнішу свердловину за останні 2,5 роки: 460 тис. куб. м газу на добу
АТ «Укргазвидобування», що є частиною Групи Нафтогаз, пробурило розвідувальну свердловину, яка відкрила новий нафтогазовий поклад на вже виснаженому родовищі.
Це одна з потужних свердловин, які Укргазвидобування запустило в березні цього року. Її добовий дебіт сягнув понад 460 тис. куб. м газу на добу. Вона має найвищі показники видобутку серед свердловин, які компанія ввела в експлуатацію протягом останніх 2,5 роки. Це важливе досягнення для нас», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.
Успіх став можливим завдяки сучасним підходам до обробки геологічної інформації, зокрема матеріалів 3D сейсморозвідки, що дало змогу ідентифікувати раніше нерозвіданий поклад і визначити оптимальну точку для буріння.

Укртрансгаз став другим у Європі оператором газосховищ, що успішно пройшов сертифікацію відповідно до нових правил ЄС
НКРЕКП прийняла остаточне рішення про сертифікацію компанії Групи Нафтогаз – АТ «Укртрансгаз» – згідно з європейськими правилами щодо безпеки постачання газу.
Укртрансгаз став другим в Європі оператором газосховищ, що успішно пройшов сертифікацію та підтвердив своє право здійснювати діяльність зі зберігання газу відповідно до оновлених правил в Євросоюзі та Енергетичному Співтоваристві.

 

Детальніше за посиланням:

Онлайн: https://online.fliphtml5.com/ouprj/whxp/index.html

Завантаження: https://drive.google.com/file/d/1YRTWpA47ymrA-gVo9VR-TxwPEi0mQinu/view?usp=share_link

Відео: https://youtu.be/-sRcMHBhtdQ

 

ЕнергоДжерела: https://enerhodzherela.com.ua/novyny

 

Підписуйтеся на сторінки Newfolk у Facebook, Instagram та YouTube, щоб отримувати актуальну інформацію з перших вуст.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2023