⚡Нафтогазовий дайджест новин Newfolk Oil&Gas 26.09-02.10.2022
Високотехнологічні 2D і 3D сейсмічні дослідження допоможуть розкрити потенціал заходу України
Карпатський регіон є одним із найбільш нерозвіданих в Україні – тут можуть знаходитися значні родовища нафти і газу. Укргазвидобування інтенсифікує дослідження цих територій, щоб розкрити цей потенціал. Розповів Максим Вітик, директор зі стратегічних проектів, під час конференції Geopetrol 2022 у польському Закопане.
Першою складовою стратегії за цим напрямом є якісне геологічне вивчення регіону – проведення високотехнологічних 2D і 3D сейсмічних досліджень. Про перспективність такої роботи підтверджує досвід Польщі – завдяки ретельній розвідці Карпат по свій бік кордону сусіди свого часу змогли суттєво наростити ресурсну базу, а слідом за нею – і видобуток
Друга складова – буріння на великі глибини для розкриття нових покладів вуглеводнів. Це технологічно непрості операції, зважаючи на гірський ландшафт. Та набутий спеціалістами Укргазвидобування досвід і сучасний технологічний парк дають змогу виконувати їх на новому рівні, в нових масштабах.
Україна накопичила у ПСГ майже 14 млрд куб. м газу
Станом на кінець вересня обсяги газу, накопичені Україною у підземних сховищах (ПСГ), становили 13,9 млрд куб. м
Про це повідомив голова НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко на брифінгу у Житомирській області у п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна".
"Зараз маємо вже 13,9 млрд куб. м газу. Це дозволить нам впевнено увійти в опалювальний сезон", - запевнив він.
Nord Stream назвав «безпрецедентними» пошкодження на «Північному потоці». Німецькі ЗМІ пишуть про можливу диверсію
Одночасне руйнування трьох ниток газопроводу в Балтійському морі є безпрецедентним. Про це заявили в Nord Stream AG – операторі «Північного потоку – 1», пише «Інтерфакс». Німецька Der Tagesspiegel пише про можливу диверсію.
Руйнування, що сталися в один день одночасно на трьох нитках морських газопроводів системи «Північний потік», «мають безпрецендентний характер», заявив оператор.
«Терміни відновлення працездатності газотранспортної інфраструктури поки що оцінити неможливо», – повідомила проектна компанія.
Падіння тиску в одній із ниток «Північного потоку – 2» та в обох трубах «Північного потоку – 1» могло статися через «цілеспрямовані атаки», пише німецьке видання Der Tagesspiegel.
Детальніше за посиланням:
Онлайн: https://online.fliphtml5.com/ouprj/noxu/index.html
Завантаження: https://drive.google.com/file/d/1ukf4v7xvRE8giQ-1UTZrDnaPvKgF7N4Q/view?usp=sharing
Відео: https://youtu.be/N2OtbmFSqKU
ЕнергоДжерела: https://enerhodzherela.com.ua/novyny
Підписуйтеся на сторінки Newfolk у Facebook, Instagram та YouTube, щоб отримувати актуальну інформацію з перших вуст.