Новини
44 Нафтогазовий дайджест новин Newfolk Oil&Gas 23-29.10.2023

⚡⚡ 44 Нафтогазовий дайджест новин Newfolk Oil&Gas 22-29.10.2023

44_Нафтогазовий_дайджест_23-29.10.2023

Друзі, традиційно починаємо тиждень з підбірки новин від команди «Ньюфолк НКЦ». Що відбулось важливого в галузі – читайте в нашому черговому Нафтогазовому дайджесті.

Нагадуємо, що підписка на наші видання – це ваш внесок у розвиток галузі!
Детальніше про підписку ви можете ознайомитися за посиланням: https://forms.gle/ADTaWYHT4cCwCXWQ6

 

Укртрубоізол виступили генеральним партнером на VII Київській нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ
17 жовтня 2023р. в рамках Міжнародної виставки Нафтогазекспо 2023 відбулася VII Київська нафтогазова конференція, організована Newfolk Oil&Gas, де Укртрубоізол виступили генеральним партнером.
Сергій Краснопольський, голова правління Укртрубоізол, представив стратегію розвитку підприємства та галузі в цілому, враховуючі теперішні умови в країні.
З Віталій Чекмез, керівником бізнесу НВП УКРТРУБОІЗОЛ говорили Про «Магістральні газонафтопроводи та актуальні технології для них».
Александр Лоскутов, заступник генерального директора з питань якості НВП УКРТРУБОІЗОЛ підготував доповідь на тему: «До питання експандування труб великого діаметру для магістральних нафтогазопроводів».
Працюємо далі та впроваджуємо нові види якісної продукції! Підтримуємо промисловість та енергетику України!


«Укрнафта» розпочала стратегічну співпрацю з American Petroleum Institute
Згідно документу, «Укрнафта» отримує доступ до узгоджених світовою галузевою спільнотою стандартів API. Наші спеціалісти братимуть участь у зустрічах та робочих групах, які зосереджені на розробці та обговоренні топових міжнародних практик. API та «Укрнафта» зможуть спільно організовувати заходи зі стандартизації, навчання, сертифікації та безпеки.
Як зазначив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький, це найбільш стратегічний крок для національної нафтовидобувної галузі за довгі роки її існування.

З початку 2023 року АТ «Укргазвидобування» удвічі наростило дослідження свердловин
Лише за вересень фахівці Геофізичного управління «Укргазпромгеофізика», яке є філією компанії Укргазвидобування, виконали 266 виїздів для проведення геофізичних робіт на родовищах.
Цей показник є найбільшим за всю історію діяльності філії, розповів т.в.о. гендиректора АТ «Укргазвидобування» Олег Толмачев.
Ми оновили парк техніки, завдяки чому вдалось перевести роботу частини геофізичних досліджень на цілодобовий режим. В подальших планах — наростити обсяги, аби Укргазпромгеофізика могла повністю забезпечувати наші потреби», — розповів він.
За 9 місяців 2023 року було здійснено понад 2 000 виїздів. Цей показник на 50% більший, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Детальніше за посиланням:

◾ Онлайн: https://online.fliphtml5.com/ouprj/ioqo/

◾ Завантаження: https://drive.google.com/file/d/1C9emtVOawKOZ0KOU7nSJJxWJt7i_hqMS/view?usp=drive_link

◾ Відео: https://youtu.be/4wTMNKpPmnc

 

ЕнергоДжерела: https://enerhodzherela.com.ua/novyny

 

Підписуйтеся на сторінки Newfolk у Facebook, Instagram та YouTube, щоб отримувати актуальну інформацію з перших вуст.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2023