Новини
bp виходить з пакету акцій «Роснефть»

bp-ms-store_30295948201_o

27 лютого правління bp оголосило, що виходить зі свого пакету акцій "Роснефть".
bp володіє 19,75% акцій «Роснефть» з 2013 року.

Крім того, головний виконавчий директор bp Бернард Луні негайно йде у відставку з правління "Роснефти". Інший директор "Роснефти", призначений bp, колишній виконавчий директор bp group Боб Дадлі, аналогічно йде у відставку з правління.

Відставка вимагатиме від bp змінити порядок обліку свого пакету акцій «Роснефти», і, як наслідок, компанія очікує повідомити про суттєві безготівкові витрати за підсумками першого кварталу 2022 року, які будуть представлені в травні.

Голова bp Хельге Лунд сказав: «Напад Росії на Україну є актом агресії, який має трагічні наслідки в усьому регіоні. bp працює в Росії понад 30 років, співпрацюючи з блискучими російськими колегами. Однак ця військова акція є фундаментальною зміною. Це призвело до того, що після ретельного процесу правління bp дійшло висновку, що наша взаємодія з Роснефтью, державним підприємством, просто не може продовжуватися. Ми більше не можемо підтримувати представників bp, які входять до складу правління "Роснефти". Холдинг "Роснефти" більше не відповідає бізнесу і стратегії bp, і тепер рада вийти з пакету акцій bp в "Роснефти". Правління bp вважає, що ці рішення відповідають найкращим довгостроковим інтересам усіх наших акціонерів».

Головний виконавчий директор bp Бернард Луні додав: «Я, як і багато хто, був глибоко шокований і засмучений ситуацією, що розгортається в Україні, і моє серце щиро дбає про всіх, хто постраждав. Це змусило нас кардинально переглянути позицію bp щодо «Роснефти». Я переконаний, що рішення, які ми прийняли як правління, не тільки правильні, але й відповідають довгостроковим інтересам bp. Нашим безпосереднім пріоритетом є турбота про наших великих людей у регіоні, і ми зробимо все можливе, щоб підтримати їх. Ми також розглядаємо, як bp може підтримати ширші гуманітарні зусилля».

Нагадуємо, що через вторгнення Росії на територію України, ряд світових нафтогазових компаній оголосив бойкот РФ та виводить свої активи з країни агресора. 

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022