Новини

33 Нафтогазовий дайджест новин Newfolk Oil&Gas 10-16.08.2026

17.08.2026

Почнімо тиждень з актуальної картини ринку: команда «Ньюфолк НКЦ» підготувала для вас свіжий огляд ключових подій нафтогазової галузі!

33_Нафтогазовий_дайджест_10-16.08.2026

Із основного:

Михайло Шеремета очолив бурове управління «Укрбургаз»
Михайла Шеремету призначено директором Бурового управління «Укрбургаз» АТ Укргазвидобування. До призначення він працював заступником директора з виробництва філії.
На новій посаді Шеремета відповідатиме за підвищення операційної ефективності «Укрбургазу», розвиток виробничих потужностей та виконання бурової програми Укргазвидобування.
Михайло Шеремета є випускником Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.
Бурове управління «Укрбургаз» є спеціалізованою філією АТ «Укргазвидобування» та одним із ключових бурових підприємств української нафтогазової галузі. Основним напрямом його роботи є будівництво свердловин для забезпечення виробничої програми Укргазвидобування.

Укрнафта пробурила 11 свердловин від початку цього року

За словами Богдана Кукури, базовий план буріння на 2026 рік передбачає 15 закінчених бурінням свердловин. Водночас завдяки збалансованій програмі робіт існує висока ймовірність збільшення цього показника до кінця року.
Керівник «Укрнафти» відзначив високу результативність партнерства з «Укргазвидобуванням». У межах взаємодії компанії спільно пробурили три високодебітні свердловини значної глибини — від 4,5 до 5,6 км кожна. Проєкт підтвердив ефективність синергії компетенцій державних компаній, і таку співпрацю планується розвивати надалі.

З 2022 року ГК Західнадрасервіс відкрила 5 газових родовищ
Група компаній «Західнадрасервіс» за час повномасштабного вторгнення відкрила п’ять газових родовищ в Україні. За цей період компанії групи сплатили понад 12 млрд грн податків та продовжили інвестувати у геологорозвідку, буріння і нарощування видобутку природного газу.
Про виробничі та інвестиційні результати ГК «Західнадрасервіс» повідомила у рейтингу Forbes Ukraine 20 найбільших приватних інвесторів України за 2024–2025 роки, в якому група посіла 11-те місце.
За даними компанії, протягом 2025 року було пробурено 25 свердловин, а видобуток природного газу зріс на 56% порівняно з 2024 роком. Інвестиції спрямовувалися на нове обладнання і технології, підготовку персоналу, посилення геологічної експертизи та аналітичного супроводу виробничих процесів.

Київська_нафтогазова_конференція_та_виставка_2026

Запрошуємо до участі в X Київській нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ 13-14 жовтня 2026 року: https://kyivconference.newfolk.com.ua 

-------------------------

У номері:

ОГЛЯД НАФТОГАЗОВОГО РИНКУ ЗА ТИЖДЕНЬ
◾ ІНФОРМЕРИ&СТАТИСТИКА
◾ ТЕНДЕРИ ТА ЗАКУПІВЛІ

◾ УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ

Михайло Шеремета очолив бурове управління «Укрбургаз»
«Укрнафта» продовжує розвиток ШІ для обробки та аналізу даних
Бронюйте стенд на Міжнародній спеціалізованій виставці НафтогазЕкспо 2026
З 2022 року ГК Західнадрасервіс відкрила 5 газових родовищ
Укрнафта пробурила 11 свердловин від початку цього року
Людмила Кіндер очолила «Газорозподільні мережі України»
Уряд обрав Олексія Соболева членом Наглядової ради Нафтогазу

◾ УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БІРЖА

◾ ЗАРУБІЖНІ КОМПАНІЇ
ADNOC уклала EPC-контракти на $8,2 млрд із Wison і Tecnimont
Meren скорочує діапазон прогнозу видобутку
У світовій системі нафтопереробки майже не залишилося вільних потужностей
Квартальний прибуток ADNOC Gas впав удвічі через перекриття Ормузу
Технологія NOV використовується для управління відходами буріння в Гаяні

◾ ІНФРАСТРУКТУРА
ДТЕК зупинив газовидобувний об’єкт через атаку на Полтавщині
Росія завдала масованого удару по активах Групи Нафтогаз на Сході, Заході та в Центральній частині України
Запрошуємо до участі в X Міжнародній спеціалізованій виставці «НАФТОГАЗЕКСПО - 2026»
Ворог атакував «Укрнафту» десятками дронів: під ударом видобуток, буріння, мережа
Головна нафтогазова подія року — вже цієї осені
Актуальні закупівлі АТ «Укрнафта»
"Укрнафта" відкрита до співпраці й може бути цікава значно ширшому колу інвесторів, ніж Orlen

◾ ПОЛІТИКА І СВІТ
Ставки фрахту на нафтові танкери в Чорному морі зросли до рекорду
Brent знизилася до $89 за барель
Видобуток нафти в росії відстає майже на 1 млн б/д від квоти ОПЕК+
Трамп заявив про повний контроль США над Ормузькою протокою, але судноплавство майже зупинилося
Експорт нафтопродуктів з Росії морем у липні впав на 33,3% – Reuters

------------------

Детальніше за посиланням:

Увесь контент для вас у відкритому доступі:

◾ Онлайн: https://online.fliphtml5.com/ouprj/glcr/

◾ Завантаження: https://drive.google.com/file/d/1bUkZ1hsEzNkw-sURLnl_y_prg8Y7Jcub/view?usp=drive_link

◾ Відео: https://youtu.be/9LhcTzJT17QY

Читайте також новини енергетики України за цей тиждень: https://enerhodzherela.com.ua/novyny

312360237_550306337095525_8692090966616977044_n

Друзі, команда Newfolk Oil&Gas, прийняла рішення відкрити усім доступ до наших онлайн-видань на постійній основі. Вкажіть свою адресу алектронної пошти, щоб отримувати щотижневі та щомісячні розсилки наших видань абсолютно безкоштовно!  https://forms.gle/tyRPZpMz2PMoYTuEA

Спонсори Нафтогазовий дайджест

Для розміщення реклами та партнерства: https://forms.gle/J5vLH8pKz4epvWJN6

У номері

 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2026
oilgasukraine@gmail.com