Новини
"Укртрансгаз" і Полтавський коледж нафти і газу підписали меморандум про співпрацю

АТ "Укртрансгаз" та Полтавський фаховий коледж нафти і газу, що входить до складу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", уклали меморандум про співпрацю. Основна мета угоди — підвищення якості підготовки майбутніх спеціалістів і стимулювання молоді до кар'єри у нафтогазовому секторі.

Документ передбачає кілька ключових напрямів взаємодії: можливість працевлаштування випускників коледжу відповідно до актуальних потреб "Укртрансгазу", організацію виробничої практики для студентів, а також оновлення навчальних програм відповідно до сучасних вимог галузі.

Генеральний директор "Укртрансгазу" Роман Малютін наголосив на важливості такої співпраці, зазначивши: "Партнерство з освітніми установами є ключем до підготовки компетентних спеціалістів, які одразу після завершення навчання зможуть ефективно працювати у виробничих умовах".

Зі свого боку, директор Полтавського фахового коледжу нафти і газу Іван Бадула підкреслив значення підписаного меморандуму: "Ця угода відкриває для наших студентів нові перспективи, дозволяючи їм отримати цінний практичний досвід та краще підготуватися до роботи в реальних умовах нафтогазової галузі".

Меморандум буде чинним до кінця 2030 року з можливістю подальшого продовження. Очікується, що співпраця сприятиме розвитку якісної фахової освіти та залученню молодих спеціалістів до нафтогазової промисловості.

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2025
oilgasukraine@gmail.com