Бізнес довідка
Smart Energy

Smart Energy - це група компаній, яка працює в нафтогазовій галузі України та входить в п'ятірку лідерів незалежних газовидобувників. Група представлена британською компанією Regal Petroleum з активами в Полтавській області (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») і Харківській області (ТОВ «Пром-Енерго Продукт»), а також ПрАТ «Укргазвидобуток», яке здійснює свою діяльність в Харківській області.
ТОВ «Смарт Енерджі» здійснює управління енергетичними активами групи і впроваджує кращі світові стандарти виробництва, організації бізнес-процесів і управління персоналом.
Група компаній Smart Energy входить в структуру Смарт-Холдингу - одне з найбільших промислово-інвестиційних об'єднань України. В рамках стратегії, спрямованої на диверсифікацію інвестиційного портфеля, з 2011 року Смарт-Холдинг розвиває проекти в сфері видобутку нафти і газу, а також альтернативної енергетики. У 2012 році ці проекти були об'єднані в новий перспективний бізнес-напрямок.
До групи Smart Energy увійшли чотири компанії, що працюють у нафтогазовій галузі України.
Групу Smart Energy представлено публічною британською компанією Enwell Energy (кол. Regal Petroleum) з активами в Полтавській області (Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») та Харківській області (ТОВ «Пром-Енерго Продукт»), а також газовидобувною компанією ПрАТ«Украгазвидобуток», яка здійснює свою діяльність в Харківській області. У 2020 році до групи приєдналось ТОВ «Аркона Газ-Енергія», яка була придбана британською компанією та працює в Полтавській області.

ЗАСНОВНИКИ


СМАРТ ЕНЕРДЖІ (САЙПРУС) ЛТД
засновник 8 000 000 грн. (100%)
Новинський Вадим Владиславович
бенефіціар

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗА 2020 РІК

Дохід 1 554 477 000 грн.
Чистий прибуток -16 545 000 грн.
Активи 309 332 000 грн.
Зобов'язання 346 169 000 грн.

ДІЯЛЬНІСТЬ

- консультування в питаннях комерційної діяльності та управління;
- проектний інжиніринг виробничої інфраструктури, процесів і технологій;
- супровід проектів, зокрема, розробки родовищ, буріння та експлуатації свердловин;
- збирання, систематизація, оброблення, інтерпретація та аналіз геологічних даних, побудова 3D-моделей нафтогазоконденсатних родовищ;
- моніторинг енергетичних ринків в Україні та за кордоном;
- юридичне, організаційне та фінансове супроводження проектів;
- консультування в питаннях оподаткування, бухгалтерського обліку та аудиту;
- інформаційна та фінансова підтримка виконання організаційних і виробничих завдань підприємств, що входять до групи.

ПОКАЗНИКИ

Запаси вуглеводнів:
Станом на 01.01.2021 року поточні запаси вуглеводнів на газовидобувних активах групи Smart Energy оцінено за категоріями С1+С2 обсягом: газ – 22,233 млрд куб. м, конденсат – 3,688 млн тонн. Крім того, перспективні ресурси газу та конденсату становлять 4,623 млрд куб. м і 768 тис. тонн відповідно.

Видобуток вуглеводнів
Станом на 01.01.2021 року сумарний накопичений обсяг видобутку газу на родовищах групи компаній Smart Energy складає 2,401 млрд куб. м, газового конденсату – 207 тис. тонн.
Із показником обсягу видобутку газу за 2020 рік на рівні понад 400,6 млн куб. м, група Smart Energy є однією з найбільших приватних газовидобувних груп України.

Виробництво скрапленого вуглеводневого газу
У грудні 2013 року одне з підприємств Smart Energy, а саме Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед», почало виробництво скрапленого вуглеводневого газу. За 2020 рік було вироблено 9,2 тис. тонн товарної продукції.

ЛІЦЕНЗІЙНІ ДІЛЯНКИ

Enwell Energy plc
Полтавська область
Мехедівсько-Голотовщинське і Свиридівське ГКР
Виробництво LPG

Enwell Energy plc
Полтавська область
Мехедівсько-Голотовщинське і Свиридівське ГКР
Геологічна розвідка й видобуток вуглеводнів

Enwell Energy
Харківська область
Васищівське ГКР
Геологічна розвідка й видобуток вуглеводнів

ПрАТ «Укргазвидобуток»
Харківська область
Островерхівське ГКР
Геологічна розвідка й видобуток вуглеводнів

МЕНЕДЖМЕНТ

Сергій Глазунов
Генеральний директор групи компаній Smart Energy


В лютому 2016 року був призначений генеральним директором групи компаній Smart Energy. До цього із жовтня 2014 року обіймав посаду директора з інвестицій ПрАТ «Смарт-Холдинг».

До ПрАТ «Смарт-Холдинг» був запрошений у 2010 році на посаду директора з розвитку та управління активами. Із 2011 року був фінансовим директором групи компаній Smart Energy, а з грудня 2013 року виконував обов’язки генерального директора бізнесу.
У 2007–2009 роках працював на посаді першого заступника генерального директора з фінансів АТ «Концерн АВЕК і Ко» (Харків, Україна).
У 2005–2007 роках обіймав посаду віце-президента в інвестиційно-банківському бізнесі компанії JP Morgan Chase (Нью-Йорк, США).
З 2000 до 2004 року працював у бізнесі з управління інвестиціями компанії Bank One Corporation (Детройт, США), з 2000 року — на посаді старшого аналітика, а з 2002 року — на посаді керівника департаменту оцінювання ефективності інвестицій.
З 1993 року займається науково-дослідницькою та викладацькою діяльністю, включно з роботою в Інституті математики Академії наук України (Київ), Michigan State University (Іст Ленсінг, США), Wayne State University (Детройт, США) і Національному транспортному університеті (Київ, Україна). Має низку наукових публікацій в академічній літературі України, Європи та США.
Входить до ради директорів Regal Petroleum.

Освіта
У 1992 році закінчив механіко-математичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка.
У 1998 році здобув ступінь магістра наук у Michigan State University (Іст Ленсінг, США) за фахом «математична статистика».
У 2000 році здобув ступінь MBA у Wayne State University (Детройт, США).
У 2003 отримав міжнародний сертифікат дипломованого фінансового аналітика CFA (Chartered Financial Analyst) в CFA Institute (Шарлотсвілл, США).

Олексій Заєць
Фінансовий директор групи компаній Smart Energy


Олексій Заєць приєднався до менеджерської команди групи компаній Smart Energy у вересні 2018 року.
До приходу в Smart Energy Олексій обіймав посаду фінансового директора найбільшого в Україні стивидорного оператора групи терміналів ТІС. З 2007 по 2016 рік працював у компаніях енергетичного холдингу ДТЕК, де починав кар'єру з посади керівника департаменту з економіки та фінансів ТОВ «Сервісне підприємство» (частина холдингу ДТЕК). У різні періоди обіймав посади заступника фінансового директора ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», фінансового директора ТОВ «ДТЕК Східенерго» (теплова генерація електроенергії ДТЕК) і досяг позиції фінансового директора ПрАТ «Нафтогазвидобування» (газовидобувна компанія в структурі ДТЕК). Олексій має значний досвід розробки та впровадження фінансового контролю та процесів, підвищення їх ефективності.

Освіта
У 2003 році закінчив Донецьку державну академію управління за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Має кваліфікацію магістра з менеджменту. В 2016 році закінчив також Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Теплоенергетика».
Додатково проходив MBA-програму Києво-Могилянської Бізнес Школи та ДТЕК. Має сертифікат CAP (Certified Accounting Practitioner).


Віктор Дудзич
Технічний директор групи компаній Smart Energy


З 2011 року обіймає посаду технічного директора групи компаній Smart Energy.
У період 2005–2011 років обіймав керівні посади в ТОВ «Регіон», сервісній компанії, що надає комплекс послуг для нафтогазовидобувних підприємств. За час роботи успішно реалізовував різні проекти у сфері нафтогазовидобування в Україні, Росії та Казахстані.
У 1999–2005 роках працював у НАК «Нафтогаз України».

Освіта
1999 року здобув ступінь магістра наук в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу (ІФНТУНГ) за спеціальністю «Буріння нафтових і газових свердловин».
Пройшов ряд міжнародних спеціалізованих тренінгів, зокрема, в 2013 році – Germany, Weatherford «Drilling Technology and Equipment», USA, Schlumberger «Drilling Technology and Equipment», в 2017 році – Thunderbird Executive Education masterclass «Oil & Gas Industry», в 2018 році – Varel Europe «The essentials of PDC Bit Design and Manufacturing».
Має 4 наукових публікації, а також 4 патенти в співавторстві.

Володимир Семенюк
Головний геолог групи компанії Smart Energy


З 2013 року обіймає посаду головного геолога групи компаній Smart Energy.
У період з 2011 по 2013 рік обіймав посаду головного геолога ПрАТ «Укргазвидобуток».
У 2007-2011 роках на посаді керівника геологічного відділу в НАК «Нафтогаз України» реалізовував програми геологічного вивчення та промислової розробки родовищ і площ ГПУ «Харківгазвидобування», комплексного вивчення земних надр, виконання сейсморозвідувальних та інших пошукових робіт.
З 2002 по 2007 рік працював в геологічному відділі ГПУ «Харківгазвидобування» НАК «Нафтогаз України», де пройшов шлях від геолога до керівника геологічного відділу.
З 2000 по 2002 рік працював в Науково-дослідному інституті «УкрНДІгаз» у відділі вивчення гірських порід і підрахунку запасів газу, де займався вивченням фізичних властивостей гірських порід.

Освіта
У 2000 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) за фахом «Гірничий інженер-геофізик».
2004 рік - ІФНТУНГ, навчання на курсі «Сучасні методи і технології пошуків і розвідки нафтових і газових родовищ та підготовка їх до розробки».
2008 рік - Тендерна палата України, навчання за темою «Державні закупівлі в Україні».
2010 рік - Інститут ім. Тутковського, навчання по темі «Аналіз та оцінка ризиків пошуково-розвідувальних робіт на нафту і газ».
2017 рік - Thunderbird Executive Education masterclass «Oil & Gas Industry».
Має 10 наукових публікацій.

Анатолій Бойко
Головний інженер з буріння групи компаній Smart Energy


Обіймає посаду головного інженера з буріння групи Smart Energy з 2013 року.
До цього з 2011 по 2013 рік обіймав посаду головного інженера з буріння ПрАТ «Укргазвидобуток» (група Smart Energy), де успішно реалізував програми з буріння нових свердловин і капітального ремонту вже діючих.
З 2002 по 2011 рік працював в ТОВ Науково-виробниче підприємство передових технологій «ЗОНД», де пройшов шлях від провідного інженера до заступника генерального директора з буріння.
З 1994 по 2002 рік працював в Миргородській нафтогазорозвідувальній експедиції глибокого буріння.

Освіта
У 1994 році закінчив Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум за спеціальністю «Буріння нафтових і газових свердловин».
У 2002 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Буріння».
У 2007 році закінчив навчання в Центрі післядипломної освіти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «Економіка підприємства».
Пройшов ряд міжнародних спеціалізованих тренінгів, зокрема, в 2012 році – Varel Europe «The fundamentals of PDC Bit Design and Manufacturing», в 2017 році – Thunderbird Executive Education masterclass «Oil & Gas Industry», в 2018 році – Varel Europe «The essentials of PDC Bit Design and Manufacturing».
Має в співавторстві 4 наукових публікації.


Вадим Мащиков
Директор департаменту з виробництва та капітального будівництва групи компаній Smart Energy


Вадим Мащиков прийшов до групи компаній Smart Energy в 2018 році, очоливши департамент з виробництва та капітального будівництва. До приходу в групу він працював у різних газо- та нафтовидобувних компаніях, включаючи ТОВ «Пурнєфтєгаз», АТ «Ванкорнєфть», АТ «Геотрансгаз» и ТОВ «Сєвєрнєфть-Уренгой».
Вадим розпочав роботу в нафтогазовій галузі з посади оператора технологічних установок і за 10 років досяг позиції технічного директора. Має серйозну експертизу в будівництві та запуску нових об'єктів, а також у збільшенні ефективності роботи інфраструктури з підготовки та транспортування нафти та газу.
У 1999 році закінчив Придністровський державний університет імені Т.Г. Шевченко (Молдова) за спеціальністю «Економіка та управління на підприємствах», а в 2006 році отримав диплом інженера розробки та експлуатації нафтових та газових родовищ Тюменського державного нафтогазового університету (Росія).


Володимир Махновець
Регіональний директор (Харківський регіон) групи компаній Smart Energy


Володимир Махновець прийшов на посаду регіонального директора харківських активів групи компаній Smart Energy у 2018 році. До цього був на позиції менеджера департаменту розробки родовищ АТ «Укргазвидобування». З 2015 по 2017 роки займав посаду директора компанії AVILON (будівництво телекомунікаційної інфраструктури). Раніше був на позиціях в.о. генерального директора, а також фінансового директора в Kuwait Energy Company, яка займалась видобуванням вуглеводнів у Республіці Комі (РФ). У цій компанії, крім іншого, Володимир відповідав за фінансове оздоровлення підприємства, залучення інвестицій і модернізацію потужностей та виробничих процесів.
До приходу в нафтогазову галузь, майже 10 років, будував свою кар'єру у фінансовому секторі.
У 2001 році закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Банківський менеджмент». У 2013 році отримав диплом Ухтинського державного технічного університету з професійної перепідготовки за спеціальностями: «Ціноутворення та кошторисна справа в будівництві» і «Свердловинна розробка нафтогазових


Володимир Стецюк
Директор з операційної діяльності Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед»


З 2018 року обіймає посаду директора з операційної діяльності Представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» (група Smart Energy). До цього, з 2012 року обіймав в компанії посади головного інженера з виробництва, а пізніше - заступника директора Представництва.
У 2010-2011 роках був керівником групи технічного сприяння спільному підприємству з видобутку нафти Представництва РУП «Виробниче об'єднання «Белоруснефть» в Боліваріанській Республіці Венесуела.
З 2007 по 2009 рік працював заступником начальника Машівського промислу НАК «Нафтогаз» ГПУ «Полтавагазвидобування».

Освіта
У 1999 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Розробка та експлуатація нафтових і газових родовищ».


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Смарт Енерджі
Україна, 04071, Київ, вул. Ярославська, 58, БЦ «Астарта»
тел.: +38 (044) 364-79-30
e-mail: info@smart-energy.com.ua

Enwell Energy plc.
16 Old Queen Street London SW1H 9HP United Kingdom
facsimile: +44 (0)20 3427 3551
e-mail: info@enwell-energy.com
website: http://www.enwell-energy.com

Представництво "Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед" в Україні
Україна, 37212, Полтавська обл., Лохвицький р-н, с. Яхники, вул. Шевченко, 162
тел.: +38 (05356) 966 34
e-mail: office.kiev@regalukraine.com
office.lokhvitsa@regalukraine.com

Укргазвидобуток
Україна, 61058, м. Харків, вул. Сумська, 43б
тел.: +38 (044) 364 79 30
+38 (057) 766 21 45
e-mail: ukrgv.office@ukrgv.com


Пром-Енерго Продукт
Україна, 61058, м. Харків, вул. Сумська, 43б
тел.: +38 (044) 364 79 30
+38 (057) 766 21 45
e-mail: info@prom-energo.com.ua


Аркона Газ-Енергія
Україна, 37212, Полтавська обл., Лохвицький р-н, с. Яхники, вул. Шевченко, 162
тел.: +38 (05356) 966 34
https://arkona-gas.com.ua

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com