Бізнес довідка
Укрнафтобуріння

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» – одна із найбільших приватних газовидобувних компаній в Україні. Основні напрямки діяльності – видобуток природного газу, газового конденсату та нафти. Компанія експлуатує 28 газоконденсатних та нафтогазових свердловин.
Наша місія — зробити вагомий внесок в розвиток нафтогазового комплексу та енергонезалежності України. Для цього ми інвестуємо в передові технології буріння, персонал та управлінські практики з метою збільшення видобутку вуглеводнів.
Ми прагнемо бути максимально ефективними для акціонерів і партнерів, одночасно дбаючи про інтереси наших співробітників і суспільства.

ЗАСНОВНИКИ


Власники
Акціонери Згідно Реєстру засновник 296 250 грн. (100%)
Відсутній бенефіціар

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗА 2020 РІК

Дохід 5 202 034 000 грн.
Чистий прибуток 1 631 540 000 грн.
Активи 12 027 022 000 грн.
Зобов'язання 1 297 009 000 грн.

ДІЯЛЬНІСТЬ

- Добування природного газу
- Добування сирої нафти
- Надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газу
- Розвідувальне буріння
- Геологорозвідувальні роботи

ПОКАЗНИКИ

- Експлуатаційний фонд Компанії складає 28 свердловини глибиною 3 800-5 750 м
- В результаті реалізації бурової програми середньорічний показник приросту видобутку за останні 4 роки склав 35%
- За підсумками 2017 року увійшли в ТОП-3 приватних газодобувних компаній
- Геолого-технічна команда включає спеціалістів з міжнародним досвідом

СТРАТЕГІЯ

Головною метою Компанії є збільшення запасів і обсягів видобутку вуглеводнів, чистого грошового потоку від операційної діяльності з привабливим рівнем прибутковості на вкладений капітал
Реалізація зазначеної мети є похідною від успішної імплементації наступних стратегічних ініціатив:

Активний розвиток Сахалінського нафтогазоконденсатного родовища. Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище є одним з найбільш привабливих родовищ в Україні, що має значні запаси і ресурси природного газу, газового конденсату та нафти. Наявність суттєвого обсягу вуглеводнів, геологічні дослідження і 3D-сейсмічні роботи, досвідчений технічний і геологічний персонал дозволяє Компанії вже в 2016-2017 роках планувати буріння не менше 6-и нових свердловин глибиною від 4 650 до 6 000 метрів із загальним бюджетом фінансування капітальних інвестицій більше 1 млрд. грн.

Впровадження та використання передових технологій буріння і освоєння свердловин. Компанія розвиває Сахалінське родовище шляхом застосування провідних світових технологій буріння і освоєння свердловин. Реалізація даної стратегічної ініціативи включає як безпосереднє впровадження сучасних світових практик, так і залучення кваліфікованого персоналу, що має досвід в бурінні, освоєнні і експлуатації свердловин. Також Компанія націлена на застосування передових методів інтенсифікації притоку вуглеводнів в свердловинах існуючого фонду. В результаті впровадження інноваційних технологій Компанія планує підвищити видобуток, коефіцієнт вилучення вуглеводнів і скоротити терміни буріння нових свердловин на 50% від існуючого рівня.

Збільшення дохідності через операційну ефективність. Компанія фокусується на безперервному вдосконаленні всіх бізнес-процесів, зокрема виробничих, фінансових, прийняття управлінських рішень. Одним із пріоритетів Компанії в сфері підвищення ефективності є ретельний аналіз усього спектру ємнісно-фільтраційних властивостей порід-колекторів в розрізі родовища. В результаті такого аналізу Компанія планує здійснювати оптимальний підбір промивних рідин (розчинів, хімічних реагентів) при бурінні і освоєнні свердловин, що підвищить їх продуктивність та коефіцієнт вилучення вуглеводнів.

Підтримка прийнятної фінансової ліквідності і гнучкості. Компанія планує здійснювати постійний моніторинг рівня операційної діяльності та чистого грошового потоку, з урахуванням впливу кон'юнктури світових цін на вуглеводні і можливостей по оптимізації витратної бази. Компанія фокусується на генеруванні достатнього грошового потоку для фінансування сталого розвитку.


ЛІЦЕНЗІЙНІ ДІЛЯНКИ


Сахалінське родовище
- Сахалінське родовище знаходиться в Краснокутському районі Харківської області і відноситься до ряду середніх зі складною геологічною будовою. У геоструктурному плані воно розташоване в північній прибортовій зоні Дніпровсько-Донецької западини.


МЕНЕДЖМЕНТ

Михайло Бакуненко
Голова правління


Михайло очолив УНБ у вересні 2015 року. Він здійснює оперативне керівництво всіма бізнес-процесами Компанії, стратегічне лідерство, а також взаємодію з усіма зовнішніми стейкхолдерами Компанії.

До приходу в УНБ Михайло з квітня 2011 року обіймав посаду заступника голови правління, директора з розвитку та стратегії ПАТ «Укрнафта». У ПАТ «Укрнафта» він відповідав за роботу департаменту економіки та планування, департаменту контрольно-ревізійної роботи, управління інформаційних технологій, відділу з координації роботи спільної діяльності та афілійованих компаній.
До переходу в ПАТ «Укрнафта» Михайло 8 років працював в інвестиційно-банківському бізнесі, зокрема в компаніях Goldman Sachs (Нью-Йорк) і Renaissance Capital (Москва, Київ).
Михайло отримав ступінь бакалавра в Ліхайському університеті (Бетлехем, США) і магістра Колумбійського університету (Нью-Йорк, США).

Марк Кацнельсон
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ, КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР


Марк очолює комерційний блок УНБ з вересня 2015 року. Він відповідає за оперативне керівництво реалізацією вуглеводнів і взаємодію з ключовими підрядниками Компанії.
В активі Марка більше ніж 40 років професійного досвіду: керівництво метало- та деревообробними підприємствами, підприємствами хімічної та легкої промисловості в Україні та за кордоном.
Марк закінчив Харківський політехнічний інститут, спеціальність — інженер-економіст.

Володимир Новіков
КЕРІВНИК ДЕПАРТАМЕНТУ ГЕОЛОГІЇ


Володимир приєднався до УНБ в якості головного геолога в квітні 2016 року. Він відповідає за масштабне проведення геологорозвідувальних робіт з метою якнайшвидшого і раціонального освоєння запасів, використовуючи при цьому загальноприйняті міжнародні стандарти і практики.
Трудову кар'єру, яка налічує 18 років, Володимир почав в науково-дослідному інституті природних газів ПАТ «Укргазвидобування», в якості головного геолога працював в компаніях ТОВ «Укрнафтогазрозвідка» і ТОВ «Куб- Газ».
Володимир закінчив геолого-географічний факультет Харківського державного університету за спеціальністю Гідрогеологія.

Віталій Дороган
КЕРІВНИК ФІНАНСОВОГО ДЕПАРТАМЕНТУ


Віталій прийшов в УНБ в 2010 році на посаду заступника фінансового директора. Він керує фінансовим департаментом Компанії. У відповідальності Віталія управління фінансовими потоками, фінансове планування і звітність. Він також координує спільні проекти в сфері видобутку нафти і газу
Віталій має 14-річний досвід роботи в нафтогазовій сфері. Свою трудову діяльність він починав у 2002 році в ПАТ «Укрнафта».
Віталій закінчив Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю Міжнародні економічні відносини.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: Україна,
Київ, вул. Московська 32/2
01010

info@unb.ua

Телефон: +38 044 225 77 75,
+38 044 538-07-77

Факс: +38 044 225 53 35

У номері
 
Інформери
ХІ МІЖНАРОДНА
НАФТОГАЗОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
30–31 ТРАВНЯ 2024
М. ЛЬВІВ, БУДИНОК ВЧЕНИХ
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com