Топ-Статті
«Бурова техніка» успішно завершило чергові етапи сервісних послуг по бурових розчинах

ТОВ «НТП «Бурова техніка» у вересні в черговий раз успішно завершило проміжні етапи надання сервісних послуг по бурових розчинах на трьох свердловинах, результатом яких були буріння даних інтервалів без ускладнень, успішні спуски та цементування обсадних колон.

Так, на свердловинах № 126 та № 128 Березівського родовища успішно було завершено етап буріння та кріплення 245 мм проміжної (глибина 4740м) та 178 мм експлуатаційної колон (глибина 5384м)  відповідно. Замовником послуг є АТ «Укргазвидобування».

Успішно також було завершено етап сервісних послуг по бурових розчинах для однієї з найбільших приватних компаній                                    ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння», де бурові розчини забезпечили відсутність ускладнень при бурінні та кріплення свердловини 178 мм експлуатаційною колоною(глибина 4565м).

 

Інтервал  2500-4300м  Ø 215,9 мм для ОК 178 мм
Полімер-сольова система
Мета
Буріння свердловини діаметром 215,9 мм і кріплення 178 мм обсадною колоною до глибини 4300 м.
Рішення
            Для буріння інтервалу 2500-4300 м використовується Полімер-сольова система бурового розчину з попереднього інтервалу.
Полімер-сольова система з високим вмістом хлоридів калію стабілізована крохмальним реагентом РП-СМ та PAC LV має високу стабільність структурно-механічних, реологічних і фільтраційних властивостей. Полімер-калієва система з низьким вмістом глинистої фази стабільний за своїми технологічними властивостями в жорстких фізико-хімічних умовах до температури 160ºС.

Полімер-сольова система є недиспергуючою системою і має високі інгібуючі властивості за рахунок вмісту іонів К+. В процесі буріння система практично повністю припиняє гідратацію глинистих мінералів, які входять до складу вибуреної гірської породи, запобігає їх хімічному диспергуванню і підвищує їх стійкість до механічного руйнування. Оптимальний вміст полімерів у розчині забезпечує високу стабільність системи, задовільні змащувальні властивості. Для підвищення змащувальних властивостей під час буріння, розчин обробляється нафтою та спеціальною добавкою Есо-Lube.

Запорукою відмінного виконання поставлених Замовником завдань є якісні, перевірені на багатьох родовищах системи бурових розчинів, висока кваліфікація персоналу та досконала логістика.

Варто відзначити, що ТОВ «НТП «Бурова техніка» має вже значний досвід надання сервісних послуг по бурових розчинах для даних компаній. Так, на даний момент успішно надано сервіс на 6 свердловинах                         АТ «Укргазвидобування» та 7 свердловинах ПрАТ  «ВК «Укрнафтобуріння».

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2021