Топ-Статті
Відбулась VI Міжнародна нафтогазова конференція НЬЮФОЛК НКЦ

VI Київська конференція НЬЮФОЛК НКЦ «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ»

10,1
 
Цьогоріч стратегічна сесія стартувала з доповіді голови правління НАК Нафтогаз України Юрія Вітренка.
В рамках своєї доповіді Юрій Вітренко зазначив, що Група планує збільшити обсяги робіт, які призведуть до збільшення видобутку якнайшвидше. Він також наголосив на необхідності підвищення рівня професійності команди Нафтогазу.
Серед напрямків, які Юрій Вітренко вважає перспективними – виробництво біогазу та блакитного водню. Останній на даний час у своєму виробництві є дешевшим за зелений водень. Серед технологій, які збирається впроваджувати Нафтогаз є і технології уловлювання вуглецю.
Також в планах є і збільшення нафтовидобутку за рахунок розвитку потенціалу Укрнафти.

10,13

В свою чергу, Олександр Романюк, директор дивізіону Розвідка і видобування НАК Нафтогаза України, розказал, що серед робіт, які заплановані на наступний рік – збільшення кількості бічних стовбурів та КРС. Він також зауважив, що є потреба у станках КРС вантажопід’ємністю від 160 та від 225 тон.

10,12

Голова Державної служби геології та надр, Роман Опімах, зазначив, що для держави розвиток нафтогазовидобування є одним з ключових пріоритетів. Він розказав про шлях Держгеонадр на шляху до покрашення послуг та про подальші кроки в розвитку Служби.

10,15

І вже традиційно доповідь Івана Гафіча, директора з розвідки та перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз, привернула до себе увагу гостей конференції, адже в ній йшлося про сучасні підходи ДТЕК Нафтогаз до пошуків і освоєння об’єктів нетрадиційних структур.

10,16

Маврикій Калугін, член правління Нафтогазу, у своїй доповіді зосередився на новій технології для підвищення видобутку на виснажених родовищах – капілярні системи.
«Капілярні системи дозволяють підвищувати ефективність вилучення газу. У 2021 році ми встановили 70 таких систем, у наступних роках плануємо встановити ще 230. Завдяки цій технології з початку року компанії вдалося отримати додаткових понад 37 млн куб. м газу. Це гарний результат. На наступний рік ми прогнозуємо отримати біля 100 млн куб. м газу», - розказав Маврікій Калугін.

Окрім того, наразі робиться великий фокус на діджиталізації геологорозвідки та виробництва.

10,17

Виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України Артем Петренко, під час свого виступу в рамках VI Київської конференції НЬЮФОЛК НКЦ акцентував увагу на тому, що в епоху декарбонізації та впровадження зеленого курсу, попит на природний газ буде надзвичайно високим щонайменше ще 10-15 років.

Він наголосив, що Європа, з однієї сторони, зменшує газовидобуток, але разом з тим буде збільшувати його споживання, відмовляючись від вугілля. Він зазначив, що Україна має достатньо ресурсів для збільшення видобування власного газу. Проте важливим для інвесторів залишається стабільність та передбачуваність у секторі, державна підтримка, відсутність додаткових податків, обтяжень чи будь-яких штучних регулювань на ринку.

10,18

Олексій Рябчин, радник голови правління НАК Нафтогаз України, в ході своєї доповіді розказав про розуміння типів викидів парникових газів, та про планування шляхів досягнення кліматичної нейтральності.

Країна йде по шляху вуглецевої нейтральності і цей процес вже не зворотній. Вочевидь і попит на фахівців нового напрямку буде зростати. Ці тенденції стали підґрунтям для Полтавської політехніки для відкриття нової освітньої програми – «Управління проєктами з енерго- й екоефективності та декарбонізації». Про це повідомив професор, ректор Національного університету «Полтавська політехніка».

10,19

Нагадуємо, що подивитись запис виступів можна за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=wA4NGXySCrQ&ab_channel=NEWFOLKLLC

Ньюфолк НКЦ висловлює подяку спонсорам конференції за підтримку заходу – Weatherford Україна, NOV Fidmash, Група Нафтогаз, ТОВ «Західнадрасервіс», БК «Горизонти», ДТЕК Нафтогаз, ТОВ «Сервіс Ойл», Группа Фид.

Ми також вдячні всім компаніям, які представили свої доповіді та взяли участь у цьогорічній конференції – Sela Energy, ТОВ «НТП «Бурова техніка», ГРП БелНИПИнефть, Geopartner Geofizyka Sp, ПрАТ «Науково-виробничий концерн «Укрнафтінвест», Terraplas, ТОВ «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ», ТОВ «Геосинтез Інженірінг», «Омас Україна», СЗАТ «Фідмаш».

Також дякуємо за інформаційну підтримку компаніям: Київстар, Національний університет «Полтавська політехніка», Асоціація газовидобувних компаній України, Асоціація надракористувачі України,  Асоціація геологів України, Спілка буровиків України, Українська енергетична біржа, Група Екобізнес, Охорона праці та пожежна безпека, ProfBuild, Ecobusiness, Enkorr.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2021