Топ-Статті
Дефолт НАК Нафтогазу. Чи є Нафтогаз подарунком американським ельфам?

Андрій Закревський Генеральний директор «Ньюфолк НКЦ»

№7_(86)_НГУ1

Дефолт НАК Нафтогазу по заборгованості 335 млн доларів США був штучно створеним Кабінетом Міністрів України. Для Кабміну війна почалася за два тижні до виплат – саме це може пояснити, чому відповідне рішення щодо реструктуризації було прийнято так пізно. Винним став менеджмент Нафтогазу.

Нафтогаз, на думку проамериканських ліберальних експертів на кшталт Сергія Фурси (https://youtu.be/VTH1GPRZ2RA), створив хибні уяви про те, що Україна може віддавати борги під час військового стану, що може завадити отримання реструктуризації по інших боргах України на два роки. Більш того, відмову від реструктуризації подано, як прямий натяк Блінкена на зупинку корпоративної реформи НАК Нафтогазу і помсту за звільнення Наглядової Ради компанії у минулому році.

Проамериканські українські експерти без всякого сумління виставляють дефолт як шантаж і пацифікацію України з боку США, а Кабінет Міністрів України виставляють як гоббіта Більбо, що вкрав у гномів коштовний камінець Аркенстон заради того, щоб замінити ельфів та мешканців Озерного Краю у війні проти дракона. До речі, Більбо отримав за це одну скриню зі сріблом і одну скриню з золотом наприкінці війни.

20220624131630

Логіка "український Кабмін продає участь України в війні з Росією як жертву, а не як героїзм українського народу" викликає у мене огиду: чим тоді, на думку проамериканських експертів США, Німеччина та інші союзники у війні вирізняються від російських загарбників? БігМаком? Ні! Це не менеджмент Нафтогазу винен у тому, що є наразі єдиним платоспроможним підприємством України - це росія винищила все інше в країні, це сумлінні українці дбають самостійно про своє тепло і безпеку у домівках.

Наглядова Рада НАКу, що так гарно відповідала корпоративним стандартам, впродовж трьох років припинила буріння, говорячи про те, що газ і нафта є товаром, а не державною стратегічною зброєю - саме так і Газпром говорив Європі щодо газу в ті ж самі роки. Тому при дешевій ціні на газ Отто Ватерлендер і Ко похоронили буріння і розвідку.

Наглядова Рада, що була звільнена Вітренком, не передбачила закупівлю дешевого європейського газу на 2021 рік і активно протидіяла цій закупівлі впродовж 9 місяців 2021 року, доки її кінцево не вигнали з України - і тільки НАК Нафтогаз восени 2021 року зробив запаси газу на зиму. На жаль, ніхто з ринку, ні один фірташ чи коломойський, ні один ліберальний трейдер газ в Україну не поставив! А як би було гарно, тоді, на початку 2021 року закупитися газу по 200 доларів за тисячу кубів.

Ми не жертви! Ми не торгуємо правом самостійно вирішувати долю своїх надр, ми суб'єктні на енергетичному ринку! Ми видобуваємо і запасаємо свій газ і нафту і вчимося бути самостійними!

Якщо комусь потрібна згвалтована та знищена Україна, щоб з неї зняти прикраси, що не забрав злочинець - той не є нашим союзником на полі бою!

Україні допомогають і будуть допомогати ті, хто бачать героїзм нескореного, працьовитого та хороброго сусіда! А без маркитантів та псевдолібералів ми обійдемося!

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022