Топ-Статті
Львів об'єднав провідних експертів та фахівців нафтогазової галузі!

13

30-31 травня 2024 року в історичному Львові, у Будинку Вчених, відбулася знакова подія для нафтогазової галузі України — ХІ Міжнародна нафтогазова конференція Ньюфолк НКЦ "Колтюбинг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія та геофізика".

Цей дводенний захід об'єднав провідних фахівців галузі для обговорення актуальних питань, обміну досвідом та презентації новітніх технологій у сфері нафтогазової галузі та енергетики. Дякуємо ЗСУ за можливість провести захід та від імені організаторів хочемо висловити щиру подяку усім, хто взяв участь у ньому.

Галузева Конференція стала важливою подією для нафтогазової спільноти, сприяючи обміну знаннями та встановленню нових контактів. Захід продемонстрував високий рівень професіоналізму та інновацій, що надихає на подальший розвиток галузі.

9

Програма дводенної конференції була насиченою та охоплювала широкий спектр тем, які є критично важливими для сучасної нафтогазової галузі:

1.     Стратегія розвитку нафтогазової галузі України: Учасники обговорювали поточні тенденції та майбутні перспективи розвитку нафтогазового сектору України, розглядаючи питання інвестицій, регуляторних змін та нових проектів.

2.     Геологія нафти і газу та сучасні технології видобутку та інтенсифікації: Особлива увага була приділена новітнім технологіям у сфері геологічних досліджень, методам підвищення видобутку та інтенсифікації нафтових і газових родовищ.

3.     Буріння, бурові сервіси та нафтогазове обладнання: Технічні інновації та нові методи буріння, ефективність бурових сервісів та сучасне обладнання були у фокусі цього блоку.

4.     Зелена енергетика та майбутнє нафтогазової галузі: Обговорювалися перспективи переходу до зеленої енергетики, вплив екологічних ініціатив на нафтогазовий сектор та можливості інтеграції екологічних технологій.

5.     Workshop: "100 питань до Юрія Нагорняка": викликав значний інтерес, надаючи учасникам можливість отримати експертні відповіді на нагальні питання .

11 (1)

В рамках заходу відбулась знакова подія - підписання Меморандуму про співпрацю між Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газунафти і газу, Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу та  Європейським інститутом безперервної освіти.

Цього року конференція зібрала майже 200 делегатів з різних країн, включно з учасниками з Польщі, ОАЕ, Словачини та Латвії, які представляли понад 50 провідних компаній.

Виступили понад 30 професійних спікерів з державного та приватного сектору, надаючи глибокий аналіз та актуальну інформацію з різних аспектів нафтогазової промисловості.

21

Серед учасників були представники таких організацій, як Львівська обласна військова адміністрація, Міністерство енергетики України, Державна служба геології та надр України, Укрнафта, ГК «Західнадрасервіс», ДТЕК Нафтогаз, Expert Petroleum, Бейкень Енергетика Україна, Бурова Техніка, КАТТ Україна, Геосинтез Інженірінг, Везерфорд Україна, Укртрансгаз, А-Тек Юкрейн, ORLEN S. A., ТОВ "Спецмехсервіс", Укртрубоізол, ТАКРОМ Україна, Brenntag, ОККО ЕНЕРДЖІ, AnBil TechSol, ССК, Almaeer Inspection and Engineering LLC, УкрСКС та багато інших.

Конференція стала платформою для важливих дискусій та презентацій, де були висвітлені нові дослідження, технології та підходи у нафтогазовій галузі. Учасники мали змогу відвідувати фахові презентації, брати участь у знайомствах та обміні ідеями, а також долучатися до актуальних дискусій та панельних обговорень.

Ми щиро дякуємо всім учасникам, спікерам за їхній внесок у успішне проведення конференції та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі у майбутньому.

15

Особливу подяку висловлюємо нашим партнерам та спонсорам:

Генеральний спонсор: Бейкень Енергетика Україна

Головний трубний спонсор: НВП «Укртрубоізол»

Постійний гостинний спонсор: ГК «Західнадрасервіс»

Постійний партнер: ДТЕК Нафтогаз

Партнери заходу: Везерфорд Україна, Укрнафта, Експерт Петролеум, Юрій Нагорняк Консалтинг

Медіа партнери: Enkorr, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», «Консалтингова група А-95»

Сподіваємося, що отримані знання та нові контакти сприятимуть подальшому розвитку вашого бізнесу та нафтогазової галузі в цілому. Бажаємо вам успіхів та чекаємо на наступній конференції!

12

16

10

17

6

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1xn0OpwSCKPIGrQLU-I8-6xstAkgm_Mzr

 

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com