Топ-Статті
Микола Несторович Нагорняк святкує 70-річчя

70 Нагорняк

Сьогодні, 27 серпня, свій ювілей святкує Микола Несторович Нагорняк.

70 років тому Микола Несторович народився в селі Красна, Надвірнянського району.

Ймовірно вже саме місце народження вплинуло на подальший вибір професії, адже, як відомо, Надвірна є карпатською колискою нафтогазової галузі України.  

Так, закінчивши в 1968 році школу, Микола Нестерович вступив до Івано-Франківського інституту нафти і газу та обрав свою майбутню спеціальність - «Буріння нафтових і газових свердловин».

По розподілу був направлений на роботу в Новосанжарську нафтогазорозвідувальну експедицію глибокого буріння.

Розпочав свій професійний шлях бурильником. Потім обіймав посади старшого інженера виробничо-технічного відділу, начальника зміни, головного технолога. За безпосередньої участі  Миколи Несторовича було відкрито  Мачухське газове родовище.

З 1987 по 2001 рр. працював начальником Красноградської геологорозвідувальної експедиції глибокого буріння.  

3 2005 року разом з сином, Юрієм Нагорняком, працював у сервісних видобувних проєктах України, Західного Сибіру, Казахстану.

Довгий професійний шлях та багатий досвід Миколи Несторовича став у нагоді і для найбільшої державної газовидобувної компанії України АТ «Украгазвидобування», де він працював радником з 2016 по 2019 рр.

Пане, Миколо Нестеровичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму та ще багато років своїм професіоналізмом допомагати розвитку галузі!

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022