Топ-Статті
У Львові відбулась IX Міжнародна нафтогазова конференція Ньюфолк НКЦ

Як наблизити нашу Перемогу? Робити те, що вмієш робити найкраще! Ми щиро захоплюємося тими,  хто у надважкий час і надалі сумлінно виконує свої завдання: хто на передовій, а хто - на буровій. Боротьба триває на всіх фронтах, у тому числі - нафтогазовому.

конференція фото 2

У нинішній складний для України час ми час вирішили об’єднати нафтогазову спільноту під час IX Міжнародної нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ 26 травня,  у Львові, в Будинку Вчених. Саме нині актуально та важливо обговорити ситуацію і напрацювати шляхи розв’язання проблемних питань у нафтогазовому секторі України.

Цього року, в воєнний час, команда Ньюфолк НКЦ об’єднала зусилля із професійною командою Юрія Нагорняка. Таким чином, ми створили  ексклюзивний та унікальний формат у вигляді панельної дискусії, участь у якій взяли голова Львівської ОВА, народні депутати, представники профільних комітетів та міністерств, топ-менеджери державних видобувних та сервісних компаній, керівники приватного нафтогазового сектору. Модерували захід нафтогазові експерти: Андрій Закревський та Юрій Нагорняк.

конференція фото 7

Щороку Львівська конференція Ньюфолк НКЦ збирає понад 200 делегатів з більш як 100 компаній, це - найбільший в Україні майданчик висвітлення технологічної складової розвитку нафтогазової галузі. Захід відбувся із дотриманням протоколу безпеки під час повітряних тривог.

Цьогоріч на конференції ми акцентували увагу на ресурсах українських вуглеводнів задля позбавлення дефіциту палива у воєнний та післявоєнний період, розвитку ресурсної бази та сервісному забезпеченню видобутку.

Дякуємо за спонсорську підтримку: Юрію Нагорняку, Бейкень Енергетика Україна, ГК Західнадрасервіс, ДТЕК Нафтогаз,  УА-Системи, БК Горизонти.

конференція фото 1

Щиро вдячні усім спікерам та учасникам, котрі допомогли створити професійний та результативний захід. Зокрема, дякуємо за актуальні виступи:

-        Козицький Максим - голова Львівської ОВА.

-        Герус Андрій - голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

-        Жупанин Андрій -  член Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання.

-        Колісник Микола - заступник міністра енергетики України.

-        Нагорняк Сергій -  член Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності.

-        Романюк Олександр -  т.в.о. генерального директора АТ "Укргазвидобування".

-        Перелома Сергій -  т.в.о. генерального директора АТ «Укртрансгаз», з темою: «Українські ПСГ як частина європейського газового ринку. Перспективи та виклики».

-        Онищенко Володимир -  ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

конференція фото 4

-        Опімах Роман - голова Державної служби геології та надр України.

-        Толмачов Олег, НАК Нафтогаз.

-        Маріковський Олександр - заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

-        Мальчик Олег -  директор Бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ Укрнафта.

-        Петренко Артем - виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України.

-        Ігор Щуров  - генеральний директор ДТЕК Нафтогаз.

-        Гафич Іван - директор з розвідки та перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз, з темою: «Можливості нарощування видобутку газу: нові технології глибокого горизонтального буріння в Украіні (з досвіду роботи ДТЕК НГ на Мачуському родовищі)».

-        Вітрик Віталій - директор НТП «Бурова Техніка».

конференція фото 5

-        Фірман Мирон  - віце-президент Української нафтогазової академії з темою:

 «Пропозиції до Програми розвитку нафтогазовидобувної галузі західного регіону України».

-        Кухарець Олександр - фахівець тренінг-центру Wellsite Digital.

-        Оксана Слівінська - головний бухгалтер ТОВ «Бейкень Енергетика Україна».

-        Сидорчук Володимир - комерційний директор УА-Системи з темою: «Ефективність та безпека видобутку вуглеводнів. Геологічне та технологічне забезпечення видобутку».

конференція фото 3

-        Жолоб Назар - начальник сектору термобаричних досліджень ТОВ "Геосинтез Інженірінг" з темою: «Сучасний підхід до вибору рідин для первинного розкриття та інтенсифікації припливу глибокозалягаючих колекторів виснажених родовищ».

-        Охапкін Олександр - головний конструктор УА-Системи з темою: «Облік продуктів, що видобуваються (відбираються) із свердловин. Витратомір-лічильник газу РГ-ОНТ».

-        Петровський Олександр - директор Депроіл ЛТД з темою:

 «Національна стратегія забезпечення України та світу вуглеводневими ресурсами: нова парадигма картування промислових резервуарів вуглеводнів - надійний інструмент досягнення успіху».

Тільки об’єднавшись, ми зможемо наблизити нашу Перемогу! Чекаємо вас на наших наступних заходах. Все буде Україна!

 

Дивіться повний відео запис конференції на YouTube

конференція фото 8

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1nYqlZgU1mH6uBnctrAxZJW_kY_fBWm6R?usp=sharing

 

Підписуйтесь на наші соц. мережі Facebook та Instagram

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022