Топ-Статті
Стратегічна сесія: "Сталий розвиток та ESG: ризики, можливості та працюючі рішення для українських підприємств енергетичної галузі"

2 липня 2024 року, м. Київ, Бізнес-центр "Сенатор", вул. Князів Острозьких, 32/2, 10 поверх.

photo_2024-06-26_18-17-08

Асоціація "Енергетичних та Природних Ресурсів України" та ARZINGER проведуть стратегічну сесію, що присвячена актуальним питанням сталого розвитку й ESG-практик в енергетичній галузі України.

Спікери:

· Анжеліка Лівіцька – Партнерка юридичної компанії Arzinger, Керівниця практики енергетики та природних ресурсів, Співкерівниця практики нерухомості та будівництва.

· Ростислав Курінько – PhD, сертифікований професіонал у галузі сталого розвитку (ESG) та стратегічного управління з 15-річним досвідом, CEO Premier Business Consulting & Communication. Серед клієнтів Ростислава –Укрзалізниця, Нафтогаз України, УкрЕнерго, ЕнергоАтом, Укргідроенерго, Метінвест, Group DF, Ukrsibbank, Прокердітбанк, Таскомбанк, PrivatBank, Carlsberg, Avon, Heineken, Побузький феронікелевий комбінат, Козатомпром, Казтелеком, IBAGroup, мережа Глобального договору ООН, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, та інші. 

Учасники сесії:

- ознайомляться з 5-ма ключовими аспектами ESG та сталого розвитку, зосереджуючись на практичному впровадженні цих концепцій в бізнес;

- дізнаються як ESG впливає на економічну стійкість, вартість компанії та коштів, що залучаються;

- набудуть знання про методи управління, розвитку та звітності, які підвищують економічну стійкість компаній;

- обговорять стратегії оптимізації інвестицій і корпоративного управління та інструменти для ефективної адаптації до ESG стандартів, та багато іншого.

Дата та час: 2 липня (вівторок), 15:00

Поспішайте зареєструватися!

*Вхід на онлайн чи офлайн зустріч лише за попередньою реєстрацією: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=U-hbIKJpaECpNGP1aZkWFGf1KUvI-llIjOHVypzXyiRUM1NBM0FRQlEyVzRWNzMyVlBVMEhBREFDUS4u

 

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com