Топ-Статті
Тренінги із тактичної медицини для нафтогазової галузі

Юдкевич_page-0001

Юдкевич Олексій

Співзасновник ГО «ЗГРАЯ ЮА»

В першу чергу дозвольте висловити щиру подяку представникам нафтогазової галузі за самовіддану працю, яка забезпечує стійкість та надійність функціонування енергетичного сектору України в умовах повномасштабної війни російської федерації проти України.

Юдкевич_page-0008

Цілеспрямовані терористичні атаки по енергетичній та газовій інфраструктурі України стали справжнім викликом для підприємств сектору. На особливу увагу заслуговує героїчна праця співробітників галузі в офісах та промислових локаціях під час воєнного стану в умовах обстрілів та мінування території,  що несе за собою особливі ризики отримання поранень для всіх працівників. 

Юдкевич_page-0005

Пропонуємо організувати для вас тренінги із невідкладної допомоги та передати на локації медичні рюкзаки і спеціалізовані аптечки, де буде все необхідне для надання першої медичної допомоги. Досвід нашої співпраці складається з тренінгів для працівників центрального офісу АТ «Укртрансгаз», ОГТСУ, видобувних компаній, підприємств енергетики, які  отримали позитивні відгуки курсантів.

Інструктори даного курсу – бойові медики із підрозділів спеціального призначення, які здобували практичний досвід роботи з пораненими починаючи з 2014 року, сертифіковані інструктори – члени Всеукраїнської Ради Реанімації та Європейської Ради Реанімації.

Навчальна програма “stop the bleed +” розроблена щоб підготувати курсантів для найросповсюдженіших травм сьогодення.

Юдкевич_page-0010

Оригінальний курс від американської колегії хірургів "stop the bleed" (теорія та практика) Алгоритм роботи при кровотечі. Класифікація кровотеч, виклик допомоги та забезпечення власної безпеки, методи зупинки кровотечі сучасними інструментами. Теоритична частина та станції практичних відпрацювань.

Курс «обструкція верхніх дихальних шляхів» Включає в себе оцінку стану свідомості постраждалого, його дихальних шляхів, можливі причини непрохідності і методи боротьби з обструкцією. Теоритична частина та станції практичних відпрацювань.

Практична станція з накладання шин на переломи.

Блок симуляцій. Відпрацювання здобутих навичок у сценаріях за ролями. Переміщення потерпілого, виклик допомоги, синхронна робота команди.

У медичному рюкзаку, який передається на локацію, буде набір турнікетів на групу (CAT gen 7), матеріали для тампонування (Celox gauze), ізраїльські бандажі, атравматичні ножиці, шини Sam, термоковдри та інші перев'язувальні матеріали + комплект тренувальних турнікетів. Ваш особовий склад отримає повний інструктаж та необхідні навички використання складових аптечок, для підвищення ефективності реагування в критичних ситуаціях.

Юдкевич_page-0013

Очікуємо на зворотній зв’язок.

З повагою, співзасновник ГО «ЗГРАЯ ЮА»

Юдкевич Олексій

Контактний телефон +380680233195

 

Дивіться відеовиступ Олексія на тему: «Роль домедичної підготовки для співробітників критичної інфраструктури» в рамках VII Київської нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ

https://youtu.be/Wd6EFjERcxE

 

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com