Топ-Статті
UA SYSTEMS: кращі рішення для автоматизації процесів

УА системи 5

UA SYSTEMS – інжинірингове науково-виробниче підприємство, засноване у 2017 році. Його працівники мають більш як 30 річний досвід виконання робіт та надання послуг у сфері автоматизації. Основними видами діяльності товариства є надання послуг в сфері розробки проєктування та впровадження систем автоматизованого управління технологічними процесами промислових об’єктів. Підприємство також є офіційним представником таких світових брендів як: Siemens, Ritter, Gessmann. Та забезпечує постачання запасних елементів до вказаного обладнання.

УА системи 1

Виконавчий директор компанії UA SYSTEMS, Григорій Ночвій, зазначає:

«На нашому рахунку значне портфоліо впровадження систем автоматизації для таких компаній, як: Інтеграл Центральна Азія, Укргазвидобування, Укртрансгаз, ДТЕК та багато інших. Основними принципами діяльності товариства є якість, командна робота, відповідальність, повага та професіоналізм».

Директор з інжинірингу UA SYSTEMS, Наталія Тєльнова, відповідає за напрямок діяльності – виконання робіт «під ключ». Починаючи з розробки проєктної документації, узгодження, будівельно-монтажні роботи, пуско-налагоджувані роботи та введення в експлуатацію.

Відділ інжинірингу займається впровадженням систем автоматичного коригування виробничими процесами промислових об’єктів та систем протипожежної безпеки та промислової безпеки. Це системи протипожежної сигналізації, системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій, блискавкозахисту та інших.

УА системи 2

Також Наталя Тєльнова додає: «Ми виконуємо повний цикл робіт. Починаючи зі збору вихідних даних, узгодження проєктних рішень, розробки обладнання власного виконання. Це шафи автоматизованого керування, шафи керування процесами, прилади протипожежної безпеки ТМ Парус».

Повний цикл включає в себе також доведення до вводу в експлуатацію об’єкта та сервісне обслуговування після вводу в експлуатацію.

УА системи 3

Комерційний директор UA SYSTEMS, Володимир Сидорчук, зазначає: «Мій відділ займається реалізацією та популяризацією товарів та інжинірингових послуг, які надає наша компанія. Головним чином, акцент робимо на продукції власного виробництва. А саме на витратомірах, лічильниках газу РГ-ОНТ  та системі адресної пожежної сигналізації Парус. В пулі компанії також представлена контрольно-вимірювальна техніка відомих світових брендів, таких як  Siemens, Wika, Krohne, Ще одним напрямком компанії є поставка лабораторних барабанних лічильників німецького бренду Ritter та командоконтролерів Gessmann». 

Компанія успішно працює як з державними замовниками, а саме структури НАК Нафтогаз, та з приватним сектором – Смарт Енерджи Груп, Метінвест Холдінг, GroupDF, Smart Maritime Group та інші.

УА системи 4

Виробничий відділ UA SYSTEMS очолює Костянтин Нагорний. За його словами, цей відділ підприємства спроможний випускати шафи автоматичного керування та пожежної сигналізації. При виробництві використовуються сучасні матеріали та якісні комплектуючі. На підприємстві також впроваджено систему оцінки якості ISO 9001. Проводиться повний цикл випуску витратомірів лічильників газу РГ-ОНТ та систем адресної пожежної сигналізації.

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=434aXkDsX9k

м. Харків,

вул. Москалівська, 93,

+38 (050) 399-80-89

+38 (050) 309-70-77

 

www.ua-systems.com.ua

 

УА системи 6

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022