Топ-Статті
VI Київська конференція «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ»

1NEW_Реклама_VI_Київська конференція 2021

Ви чекали на цю подію – ми її підготували!
Ми раді повідомити, що реєстрацію вже відкрито - https://forms.gle/mucwWWAa24xFzktYA


VI Київська конференція з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ» в рамках VI міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2021» відбудеться 19 жовтня 2021 року в Києві. VI Київська конференція НЬЮФОЛК НКЦ в рамках «НАФТОГАЗЕКСПО-2021»

Запрошуємо представників нафтогазових підприємств приєднатися до одного із наймасштабніших галузевих заходів та зустрітись у колі професіоналів галузі, щоб обговорити актуальні питання розвитку бізнесу.
Weatherford Fidmash NOV Нафтогаз Західнадрасервіс DTEK Oil&Gas - ДТЕК Нафтогаз ТОВ "Сервіс Ойл Нафтогазекспо
В рамках заходу буде проведено ряд конференційних сесій, присвячених тематиці зеленого переходу, декарбонізації, сучасних технологій буріння та інтенсифікації притоку, а також екологічних, правових, економічних і політичних умов діяльності газовидобувної галузі в Україні:
1. Сесія: «НАФТОГАЗОВІ СТРАТЕГІЇ УКРАЇНИ ТА «ЗЕЛЕНИЙ» ПЕРЕХІД»
2. Сесія: «РОЗВИТОК РЕСУРСНОЇ БАЗИ І МОДЕРНІЗАЦІЯ НАФТОГАЗОВИХ КОМПАНІЙ»
3. Сесія: «БУРОВІ СЕРВІСИ ТА ЕКОЛОГІЯ»
ОЧІКУЄТЬСЯ:
1. 15 доповідей
2. 250 учасників
3. 150 компаній
Місце проведення: Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»
Вартість участі учасника:
200 Євро* з ПДВ
*Вартість участі в конференції обчислюється в національній валюті України за курсом гривні до євро, установленим Національним Банком України на день надання рахунку до сплати
ВІДЕОЗАПИС минулорічної конференції доступний за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=I9gp9ZAuw0g&t=7s...


ФОТОЗВІТ минулорічної конференції доступний за посиланням - https://drive.google.com/.../1959PQxBUK2w97nk-zJEvWy...

2NEW_Реклама_VI_Київська конференція 2021

3NEW_Реклама_VI_Київська конференція 2021

4NEW_Реклама_VI_Київська конференція 2021

 

 

Довідка
_________
«Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр» (Newfolk Oil and Gas Consulting Center Newfolk Oil&Gas) – українська аналітична і консалтингова компанія, що надає маркетингові, інформаційні та консультаційні послуги для підприємств, задіяних у сфері нафто- і газовидобутку. «Ньюфолк НКЦ» здійснює маркетингову і аналітичну підтримку нафтогазовидобувних процесів, випускаючи ексклюзивні дослідні продукти, що роз'яснюють замовнику всі нюанси ведення газодобувного бізнесу в Україні циклу upstream.
Львівська і Київська конференції «Ньюфолк НКЦ» щороку збирають понад 250 делегатів кожна з більше, ніж 100 компаній, будучи найбільшими в Україні майданчиками освітлення технологічної складової розвитку нафтогазової галузі.
Програма щорічних нафтогазових технологічних конференцій «Ньюфолк НКЦ» включає участь власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини, Білорусі, Казахстану та України.
Проведення галузевих конференцій – одне з найважливіших напрямків роботи нашого консультаційного центру. У портфелі наших заходів цілий ряд успішних конференції в Києві та Львові (2014-2021 рр.), що були присвячені технології гідророзриву пласта, сучасним технологіям буріння, питанням податкової політики, інвестицій та інших економічних і правових аспектів життя нашої галузі. За роки своєї роботи на ринку «Ньюфолк НКЦ» об'єднав учасників української нафтогазової сфери в єдину сім'ю і продовжує сприяти їх подальшому розвитку, в тому числі, в рамках спільних проектів.
Пул постійних партнерів, клієнтів та учасників конференцій Ньюфолк НКЦ налічує більше 150 провідних українських та зарубіжних нафто- і газовидобувних і сервісних компаній та підприємств, які задіяні в суміжному обслуговуванні бізнес-процесів видобутку вуглеводнів та циклу життя бурового обладнання.
Серед них: група «Нафтогаз» «Укрнафта», «Укргазвидобування», БТФ-Колтюбинг, Tacrom Services S.R.L., Expert Petroleum, Katt, Newtech, BGV Group Management, «Бурова компанія «Горизонти», NOV Eurasia, СЗАТ «Фідмаш», Weatherford, PGNiG, WTS Energy, ДТЕК, «Бурова техніка», «Білорусьнафта», БК «Укрбурсервіс», «Євромін Енерджи», «Регіон», УКРСКС, Drill-Tek MWD, Nafta a.s., United Oilfield Poland, Baker Hughes, Brenntag Polska sp. z.o.o, Halliburton, Schlumberger, Geo-Alliance, Denimex, Galileo Technologies S.A., H2Oil Well Services SRL, Omac Integrated LLP, Reservoir Group, Bentec GMBH, Endevour, Cadogan Ukraine, Burisma Group, DSV Logistics та інші. Багато з них налагодили спільну плідну та перспективну співпрацю завдяки проектам «Ньюфолк НКЦ», ставши флагманами якісних змін у галузі.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022