Топ-Статті
Відбулася перша зустріч членів Асоціації енергетичних та природних ресурсів України

1

Відбулася перша зустріч членів Асоціації енергетичних та природних ресурсів України, представників видобувного та енергетичного ринку з представниками влади та урядових організацій.

Наразі до лав організації зголосилися та вступили два профільних університета: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Від видобувного, переробного та енергетичного сектору група Галс-Агро, ГК «Західнадрасервіс», АТ "АКУ", НТП «Бурова Техніка», Укрнафтагазсервіс, Дрилінг Едвайзер, Хіміко-Технологічна Компанія.

photo_2024-02-22_17-01-50 (2)

Від державного енергетичного сектора були присутні представники Укрнафти, Оператора ГТС України, Укргазвидобування, НАК Нафтогазу.

photo_2024-02-22_17-01-55

Зустріч відбулася при сприянні члена Асоціації, юридичної фірми Арцінгер та Партнери.

Від уряду у зустрічі прийняли участь Світлана Гринчук, заступник Міністра енергетики України. Міністерство енергетики України та представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Учасники зустрічі мали можливість почути та задати питання про поточний стан імплементації законодавства ЄС в Україні від Івана Нагорняка, асоційованого партнера компанії CIVITA та Володимира Бужана, керівника напрямку енергетики та клімату Центру економічного відновлення.

Від уряду свої вітання та про актуальні проблеми, що вирішує Міністерство енергетики України, висловила заступниця міністра Світлана Гринчук.

photo_2024-02-22_17-02-01 (2)

Для обговорення учасникам зустрічі були запропоновані наступні питання:

1. Розвиток виробництва біогазу та біометану.

2. Розвиток виробництва біоетанолу та біодизеля.

3. Розвиток виробництва зеленого водню, зеленого аміаку та зеленого метанолу.

4. Розвиток виробництва хімічних сполук на базі синтезу з природного та попутного нафтового газу.

5. Програми сталого розвитку в розрізі збільшення видобутку важковидобувних запасів та інтенсифікації виснажених родовищ в умовах зеленого переходу.

photo_2024-02-22_17-01-37

За цими питаннями учасникам зустрічі було запропоновано підтримати звернення Асоціації до уряду та Верховної Ради України.

Під час обговорення з представниками енергетичної галузі України, Ігор Чудик, ректор ІФТУНГ підтримав запропоновані для Звернення питання та попросив додати про проблеми підтримки наукових та освітніх програм галузевих навчальних закладів.

7. Також, учасники зустрічі звернулися з проханням до Міністерства енергетики України підтримати: питання по бронюванню 100% співробітників критично важливих для енергетики України державних та приватних підприємств.

photo_2024-02-22_17-02-26

В якості запрошеного гостя виступив Сергій Тимошенко,  керівник проєкту по виробництву Зеленого Аміаку в Естонії компанії Derivaat NH3, яка отримала 17 млн. євро грантової допомоги від Євросоюзу. Цей проєкт став можливим завдяки участі української компанії, члена Асоціації енергетичних та природних ресурсів ТОВ "ХТК".

photo_2024-02-22_17-02-11

Члени Асоціації та запрошені гості мали змогу познайомитися з керівним складом Асоціації:

Олексієм Колчановим, директором;

Андрієм Закревським, заступником директора;

Євгеном Росіковим, представником Асоціації в Євросоюзі.

photo_2024-02-22_17-02-13 (2)

По піднятим питанням було вирішено направити Звернення.

Вирішили, що за сприянням членів Асоціації енергетичних та природних ресурсів України, Асоціація готує Стратегію вступу нафтогазових та нафтосервісних компаній до енергетичних ринків членів ЄС, та після її затвердження членів Асоціації просуватиме дану Стратегію.

 

У номері
 
Інформери
VIII КИЇВСЬКА
НАФТОГАЗОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
15–16 ЖОВТНЯ 2024
М. КИЇВ, МВЦ
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com