Топ-Статті
Компанія Wellsite Digital відкрила новий тренінг-центр у Полтаві!

Ігор Вітрик про унікальний проєкт WD: історія, розвиток та досягнення

Ігор Вітрик про унікальний проєкт WD


◾«У 2020 році ми стартували з нашим новим проектом – компанією, яка займається навчанням фахівців нафтогазової галузі.
◾Ми відкрили свою першу лабораторію на базі Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка. Сьогодні, три роки по тому, я радий поділитися з вами новиною, що ми відкриваємо додаткову локацію та розширюємо список наших навчальних програм.

Drill SIM-50, Drill SIM Educator і взагалі унікальний для України тренажер Multi SIM

◾Ми відкриваємо свою другу локацію у місті Полтава, тому що Полтава є осередком видобутку газу у Східній частині України.

◾На сьогоднішній день Wellsite Digital є унікальним для України проектом із найбільшою кількістю тренажерів-симуляторів компанії Drilling Systems виробництва Великобританії. На сьогодні ми вже маємо Drill SIM-50, Drill SIM Educator і взагалі унікальний для України тренажер Multi SIM, на якому ми пропонуємо навчання колтюбінгу, wireline та снабінгу.

Навчання у Wellsite Digital пройшли вже майже 400 фахівців нафтогазової галузі України

◾Спільно із компанією Well Academy ми пропонуємо на сьогодні вже 12 різних курсів навчання, які допомагають фахівцям нафтогазової галузі навчатись або вже підвищити свій рівень. Також тренажери-симулятори дозволяють створити дуже реалістичні сценарії, максимально наближені до реальності і потім по цих сценаріях дивитись, як їх дії впливають на результати в свердловині.

Multi Sim, розрахований на фахівців, які працюють на колтюбінгових установках

◾Сьогодні ми також покажемо вам симулятор Multi Sim, розрахований на фахівців, які працюють на колтюбінгових установках. Унікальністю симулятора Multi Sim є те, що ми можемо кастомізувати вправи та сценарії під вимоги конкретної компанії.

Спільно із компанією Well Academy ми пропонуємо на сьогодні вже 12 різних курсів навчання

◾За весь період існування компанії Wellsite Digital навчання у нашому тренінговому центрі пройшли вже майже 400 фахівців нафтогазової галузі України. Серед наших замовників є як приватні компанії, так і державні компанії, які довіряють нам навчання своїх фахівців. Надважливим курсом, який має пройти кожен буровик і кожна людина в офісі, яка займається плануванням та проектуванням свердловини, є курс «Stuck Pipe Prevention» або запобігання прихватам бурильної колони та відновлення її рухомості.

курс «Stuck Pipe Prevention» або запобігання прихватам бурильної колони та відновлення її рухомості

◾У Wellsite Digital перший акцент завжди робиться на якість навчання, тому ми співпрацюємо із компанією Well Academy, маємо акредитованих викладачів і маємо 12 програм для навчання. Друге – це тренажери-симулятори від найкращої компанії-виробника Drilling Systems. І третє – це комфорт всіх студентів. Ми хочемо, щоб люди фокусувалися лише на навчанні і не думали ні про що інше. Саме ці умови ми створили тут, в Полтаві. Тому давайте розвивати нафтогазову галузь України разом і запрошую вас і ваших співробітників до навчання в тренінг-центрі Wellsite Digital.»

Компанія Wellsite Digital відкрила новий тренінг-центр у Полтаві

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com