Новини
Компанії групи Західнадрасервіс стали переможцями рейтингу "Сумлінні платники податків"

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» підвела підсумки рейтингу "Сумлінні платники податків". Уже кілька років поспіль переможцями рейтингу стають компанії групи Західнадрасервіс. Цього року високу оцінку діяльності отримали компанії Нордік і Еко-Оптіма-Самбірська сонячна станція.

Компанії групи щорічно, починаючи з 2010 року, ставали переможцями рейтингу, як в регіонах, так і на всеукраїнському рівні.

Основними Показники рейтингу є:

Співвідношення податку на прибуток в отриманні доходів з показником від 6 до 13%, висока середньорічна зарплата і співвідношення сум, спрямованих на соціальні програми та благодійні акції з сумами фінансового результату, а також відсутність порушень податкової дисципліни та своєчасна сплата податків і зборів.

В цілому сума сплачених Групою податків за попередній рік перевищує 553 млн. Грн. За вказаний період 200 млн. Грн було інвестовано в дослідницько-промислову розробку родовищ.

 

Довідка

Комплексний підхід до розвитку галузі, починаючи від геологорозвідки і буріння, і, закінчуючи розвитком альтернативних джерел енергії, дозволив ГК компаній Західнадрасервіс стати лідером західноукраїнського нафтогазового ринку та позитивно впливати на розвиток Західного регіону в цілому.

Група об'єднує сім сервісних і видобувних компаній:

ТОВ "Західнадрасервіс", ПП "Нордік",

ПП "Проект-Буд", ТОВ "Укрспецзамовлення".

ТОВ "Бурова компанія Горизонти", ТОВ "георозвідки",

ТОВ "Нордік-Строй".

І компанії в сфері альтернативної енергетики:

ТОВ "Еко-Оптіма", ТОВ "Карпатський вітер",

ТОВ "Самбірська сонячна станція", ТОВ "Самбірська сонячна станція-2".

ТОВ "Сонячна електростанція" Богородчанська-1 ", ТОВ" Енергопарк Яворів »

Групою компаній відкрито 10 газових і 1 нафтове родовище з запасами 12,5 млрд. Куб м газу і 3 млн т нафти відповідно. Пробурено 56 свердловин, з яких облаштовано та введено в експлуатацію 44 продуктивні свердловини, побудовано 5 установок підготовки газу та 1 пункт збору і підготовки нафти, прокладено понад 110 км газопроводів, зроблено 16 успішних капітальних ремонтів свердловин.

У липні 2019 року ТОВ "Західнадрасервіс" успішно закінчило буріння і випробування розвідувальної свердловини 8-Бистрицька.

Загальна добовий видобуток природного газу в межах групи становить 340 тис. М куб, з запланованим збільшенням до кінця 2019 року до 500 тис. М куб і досягненням річного видобутку 150 млн. М куб.

Також в липні поточного року компанія отримала право видобутку вуглеводнів на Угнівском ділянці (967 км2). Для участі в конкурсі створено ТОВ «Велл КО» - компанію, яка забезпечить виконання всіх зобов'язань за угодою про розподіл вуглеводнів в межах ділянки Угнівскій.

На сьогодні до складу групи входять також сервісні компанії. ТОВ «Бурова компанія« Горизонти »укомплектувало перший і єдиний в Західній Україні сервісний цех з ремонту та обслуговування бурового обладнання.

До складу Групи входить також компанія «Еко-Оптіма», яка сьогодні є найбільшим виробником «зеленої» енергії в Західній Україні.

Це Самбірська СЕС, Самбірська СЕС-2, СЕС Яворів-1, СЕС Глиняни-1, СЕС Глиняни-2, Бориславська СЕС, Радехівська СЕС, ВЕС Старий Самбір-1, ВЕС Старий Самбір-2, Сколівська ВЕС, Сокальська ВЕС, невеликі теплові станції на біопаливі (3 МВт) в м.Трускавець та Раві-Руській. Загальна потужність об'єктів відновлюваної енергії компанії становить 92,9 МВт. Річне виробництво електроенергії - 148,3 млн. КВт * год.

У вересні 2019 року, ЄБРР знову виділив кредит для компанії "Енергопарк Яворів" в розмірі EUR 24,7 млн ​​на будівництво сонячної електростанції-2.

У номері
 
Інформери
oilgasukraine@gmail.com
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2022