Новини
VII Міжнародна нафтогазова конференція Ньюфолк НКЦ відбулась 2-3 липня 2020 р.

Вперше конференція Ньюфолк НКЦ проходила одразу в двох форматах – традиційному офлайні та в онлайн стрімі на кількох соціальних платформах. Використання віддаленого зв’язку з деякими спікерами зробило можливим їх віртуальну присутність та пряму комунікацію з учасниками конференції.

Вже за перший день трансляції ми мали понад 10 000 переглядів стрімів тематичних сесій VII Міжнародної нафтогазової конференції НЬЮФОЛК НКЦ.

Нові умови роботи вимагають швидких і виважених рішень. Команда Ньюфолк НКЦ доклала значних зусиль, щоб традиційна подія нафтогазової галузі відбулась. Цьогоріч це сталось у змішаному форматі, з дотриманням усіх вимог безпеки учасників.

Запрошені спікери та гості високо оцінили роботу Ньюфолк НКЦ, яка сприяє подальшому розвитку нафтогазовидобувного та нафтосервісного ринку України.

Другий день конференції розпочався доповіддю Санжара Жаркешова, заступника директора дивізіону «Розвідка та видобування» з розвідки та розробки родовищ АТ «Укргазвидобування» - "The new era of exploration and reservoir management at Naftogaz". Санжар Жаркешов має унікальний досвід роботи з надглибокими свердловинами. На його рахунку світовий рекорд з буріння. Виняткових результатів було досягнуто на нафтовій свердловині Z-40, 13000м, на о. Сахалін, Російської Федерації 2014 року.

У своїй промові Санжар Жаркешов підкреслив, що у своїй діяльності компанія буде концентруватись на таких аспектах, як збільшення ресурсної бази вуглеводнів та наповнені бюджету держави. Він також зазначив, що питання розвитку компанії тісно пов’язано з досягненням енергонезалежності України. Серед стратегічних завдань компанії Санжар Жаркешов виділів, зокрема, освоєння глибокого буріння, вивчення потенціалу надр Карпатського регіону, залучення міжнародної експертизи та тісну комунікацію з провідними геологами.

Тематичну сесію продовжив виступ Мирона Фірмана, директора з питань геології АТ «Укргазвидобування». Він розповів про прогнозні моделі імовірності відкриття нових родовищ вуглеводнів. За цими даними, понад 50% відсотків становить імовірність відкриття дрібних родовищ, в той час як імовірність відкриття великих родовищ суттєво менша, вона все ж таки існує.

За його словами, важливими інструментами геологів у сучасних умовах є 3D сейсміка, геофізичні методи дослідження свердловин, використання сучасних програмних комплексів та, найголовніше – аналітичний підхід до вивчення зібраних матеріалів самих геологів.

Наступна доповідь від представника ДП «Надра України» та ДП «Укрнаукагеоцентр» познайомила слухачів із можливостями держкомпаній у наданні послуг замовникам та з впровадженням нових науково-методичних та лабораторних досліджень в процес геологорозвідувальних робіт на нафту і газ.

Завершився другий день конференції презентацією дослідження Володимира Коболева, доктора геол. наук, професора, головного наукового співробітника Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України,  доповіддю: «Нафтогазовий потенціал чорного моря: реальність і перспективи буріння унікальної надглибокої свердловини на о-ві Зміїному».

Переглянути запис стріму конференції можна за посиланням - https://youtu.be/EkoajOT83v0 

Команда НЬЮФОЛК НКЦ висловлює подяку нашим спонсорам та партнерам за підтримку та віру у необхідність галузевих подій, які ми організовуємо: компаніям «Західнадрасервіс», БК «Горизонти», NOV Fidmash, НАК Нафтогаз, Weatherford, Denimex, DTEK.

Дякуємо гостям конференції, які відвідали наш захід та всім, хто долучився до нас онлайн!

Про підсумки першого дня конференції можна почитати тут

У номері
 
Інформери
ТОВ "Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр"
При копіюванні матеріалів з сайту посилання обов'язкове.
Всі права захищені © 2024
oilgasukraine@gmail.com